Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bejca8925

Ile u was kosztuje włoszczyzna?

Polecane posty

Gość bejca8925

Bo u mnie 4,50zł, co mnie zaskakuje. Kupa kasy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tyle to nieeee
W polo 2.99, ale duża ładna, w leviatanie i innych tego typu sklepach po 1.85 a tez bardzo ladna i wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl;
a daj spokój z tymi pęczkami,tam płacisz tylko za marchew bo tej od groma w takim pęczku.Ja kupuje osobno,marchewke,por,seler,pietruszke.A jak mi zostanie,obraną,pokrojoną zamrazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kupuję osobno
marchew, pietruszkę, seler czy por. Bardziej się opłaca, poza tym kupuję więcej i mam na dłużej. Marchew najczęściej w sezonie ścieram na tarce i zamrażam, później taką dorzucam do różnych zup. Por też mrożę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinacolada8439
Ja też starałam się kupować osobno, ale wyszły jakieś straszne pieniądze. Seler i pietruszka w warzywniakach koło domu kosztują 9-12zł za kilo:o Serio (centrum dużego miasta). Marchew grosze - wiadomo. Ale już por kosztuje 3zł za sztukę. Ja z włoszczyzny lubię też seler naciowy, a ten kosztuje 6zł za pęczek. Kapustę musze kupić całą ew. pół głowki (ćwiartki nie chcą sprzedać). Koniec końców na głupią włoszczyznę wydaję 15zł. Niby jest tego więcej niż w pęczku, ale jednak. Moze też zacznę kupować włoszczyznę na sztuki w supermarketach, a potem mrozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×