Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buuuuuuuuuu :(((((

Ech no i co teraz robić? Pomóżcie :(

Polecane posty

Gość buuuuuuuuuu :(((((

Dzisiaj mój mąż dostał wypowiedzenie :( po pięciu latach pracy :( Każdy w jego firmie dostał. Zwolnili wszystkich. Pracował w firmie ochroniarskiej i firma straciła obiekt, który ochraniali i dzisiaj 40 pracowników dostało wypowiedzenia. Pracują do końca miesiąca tylko. Wszystko wali się na łeb, za 2 miesiące rodzę a w czerwcu bierzemy ślub, który jest już w połowie zorganizowany a on teraz bez pracy :( Ja nie pacuję, pracowałam w tej samej firmie ale jak zaszłam w ciąże, po 3 miesiącach odeszłam bo praca w ochronie jest zbyt niebezpieczna dla ciężarnej. Mąż tyle zarabiał, że mogłam sobie pozwolić na bezrobocie. Kurde chcę mu jakoś pomóc, bo się załamał strasznie, teraz jest w pracy jeszcze. Chciałabym mu może CV zrobić, ale takie porządne, które od razu by się wyróżniało. Doświadczenie ma fajne, duży zakres obowiązków miał w tej firmie przez to dużo potrafi (był dowódcą). Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes w kropce
Nawet nie mozesz dac porzadnie dupy za kase w ciazy. Pytanie mam - dlaczego zdecydowaliscie sie na slub i dziecko w tym samym czasie i liczylas tylko na pensje faceta? Rodzice wam zaplaca za wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuu :(((((
ślub sami finansujemy ale mieliśmy nie niego pieniądze już odłożone wcześniej. Ślub planowaliśmy, a dziecko przydarzyło się w między czasie, po prostu po zaręczynach już nie dbaliśmy o zabezpieczenie bo i tak już data ślubu była ustalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuu :(((((
a tak poza tym to prosiłam o pomoc w napisaniu CV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuu :(((((
nikt mi nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda kadrowa
niech od razu szuka pracy, doświadczenie wpisze na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bym ci
autorko niech składa papiery do innej firmy ochroniarskiej, na spokojnie powinni przyjąć, jeżeli ma doświadczenie . Czasem jest tak, że ludzie są na wypowiedzeniu , bo firma obiekty straciła , ale zaraz znajdują sie nowe , to jest asekuracja firmy , może za tydzień lub dwa , dostaną obiekt i ludzie będą potrzebni , w pierwszej kolejności idą ci ,którzy już pracowali w firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×