Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Problemowaaa

Niech ktoś mi odpowie.. Prosze ! " zadluzenie meiszkania"

Polecane posty

Gość Problemowaaa

a wiec tak.. wczora dowiedzialam sie ze pewna osoba ma zadluzone mieskzanie na okolo 40 tysiecy. TO zadluzenie jest z kiedyś tam( nie jestem w stanie powidziec z kiedy ale przynajmniej 2 lata temu ) aktualnie rodzina ta płaci regularnie za mieszkanie.. Aktualnie mieszkanie to zostalo dane do licytacji... POdobno nie mozna splacic tego zadluzenia na raty Mieszka tam Matka z trojgiem dzieci : Corka chyba 8 letnia synem 21 letnim ( dalej sie uczy) corka ktora ma 24 lata i aktualnie ma paromiesieczne dziecko... co w takim wypadku moga zrobic ?? moga ich wywalic na " ulice " ?? jakie sa szanse ze ktos wykupi to mieszkanie z takim zadluzeniem ( nie sa to duze mieszkania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problemowaaa
prosze o akie kolwiek odpowiedzi mam 17 lat i nie znam sie na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrr
w osrodku pomocy spolecznej jest radca prawny/prawnik, niech tam zapytaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
jedynie cała spłata może was uchronić przed exmisją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety Patologia
Matka z trójką dzieci ? - Mylisz fakty , tam mieszkają dwie Matki samotnie wychowujące Dziecko i jeden dorosły Mężczyzna. - Nie ma natomiast wzmianki o Ojcach , a nie ma w tej chwili wojny , wobec tego żyją !!!! - Nie wiemy , ilu ich jest , może być jeden , a może być czterech . - Jest to przykład życia patologicznego , bez zasad , bez moralności , bez wartości . Za to wg. moralności lansowanej w madiach np. w TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrtrttrtrtr
najlepsza ta coreczka 24 lata, wie jaka jest ciezka sytuacja w rodzinie, a tak ją cipa swedziala ze musiala rozlozyc nogi i zrobic dziecko, jak trzeba byc glupim ... jakos mi ich nie szkoda, bo widac ze to glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety Patologia
Najbardziej tragiczne jest to , że różna MOPS-y i inne tego typu biją się o to , by takim pomagać , czytaj : - sponsorować seksualne orgie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ererwererereer
co masz na mysli? pomagają im za seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problemowaaa
Fajna pomoc od was.. nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eksmisji raczej nie dadzą
. Bynajmniej znajomej przyznali mieszkanie socjal. Na bruk z dziećmi nie mogą. Długu nie spłaca z rodziną bo nie ma za co(dług po części nie z jej winy),ale solidarnie więc solidarnie. I też jest problem bo chcą całość. Ważne to płacić chociaż bieżące rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eksmisji raczej nie dadzą
qazplmedcokn Nie chrzań głupot. Jeszcze nie widziałam by wyrzucili kogoś z dzieckiem na ulicę. Jak pisałam znajomej przyznali socjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.o.ś.ć
Tylko prostaki w ten sposób wyzywają, ktoś na poziomie, tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kihja
Na ulicę nie wywalą - zostanie im przydzielony lokal socjalny (przynajmniej obu kobietom z dziećmi).Jeżeli starszy syn uczy się dziennie, to jemu pewnie też. Do czasu kiedy gmina znajdzie odpowiedni lokal, mogą mieszkać w starym mieszkaniu.A to może potrwać nawet rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestescie.,/
oczywiscie ze moga ich wyrzucic.na liytacji jakas osoba kupi to mieszkanie,wynajmie "rodzince"mieszkanie na miesiac(oplaci)i policja pod ten adres wyeksmituje towarzystwo.a o reszte niech martwia sie te kroliki rozplodowe. a to mieszkanie jest spoldziecze/komunalne/wlasnosciowe?chociaz nie sadze ze wlasnosciowe,pewnie komunalne.najwyzej na baraki was wyeksmituja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaaaa26
Jeżeli zostało wystawione na licytacje, to ktoś to mieszkanie pewnie kupi i na pewno znjaadzie sposób, aby pozbyć się uciążliwych lokatorów... A nie mogli wcześniej sprzedać (jeżeli to własnościowe) i kupić np. mniejsze, na pewno sami uzyskaliby lepszą cenę niż na takiej licytacji i nie byłoby kosztów komorniczych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×