Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa...

koncentrat zmieszac z odrobina zimnej wody czy z odrobina zupy?

Polecane posty

Gość aa...

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co???
dziwne pytanie, chodzi o pomidorową tak? ja dodaję normalnie koncentrat, za to śmietane mieszam z odrobiną zupy żeby się nie zważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam pytam bo nie wiem
Wg mnie bez różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój sposób na taką zupę to
gotuję wywar na udkach kurczaka,czsem dla odmiany na udkach wędzonych - zupa wtedy jest super! Dodaję dużo warzyw;marchewki,pitruszki,pora,plaster selera i gotuję,aż mięso i warzywa będą miękkie.Wyciągam mięso a warzywa gotuję trochę dłużej dodając kilka obracych ze skórki pomidorów.Całość miksuję blenderem,dodaję kluski lane przygotowane z mąki 2 łyżki na 1 jajko i 2 łyżki wody.(im ciasto gęstsze tym grubsze kluski wychodzą-zalezy jakie sie lubi,ja lubię nieco grubsze),chwile gotuję,dodaję słoiczek przecieru i kilka łyżek słodkiej śmietany 30% - ta się nie warzy w zupie.Przyprawiam solą,pieprzem,odrobiną cukru i odrobiną słodkiej papryki.Posypuję zieloną pietruszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa...
dzieki za ten przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peperoncino
Robię taka lekką zupę -na maśle lub oleju szklę 2 cebule+przecier lub koncentrat,chwilę smażę.Zalewam wodą,gotuję,zagęszczam wodą z mąką + gęsty jogurt.Do tego lane ciasto,makaron ryż albo grzanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoque!
po prostu wrzucasz do zupy i nie musisz z odrobina niczego mieszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncentratu nie musisz z niczym mieszać. Chodzi Ci pewnie o śmietanę :) Koniecznie w kubku jej odrobinę mieszasz z ciepłą zupą i wlewasz mieszając do garnka z zupą. Wtedy się nie zważy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepiiej i bez jakichkolwiek
jeśli użyjesz 30% słodkiej śmietanki nie trzeba z niczym mieszać i napewno się nie zwarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×