Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość petronnnelka

Szkoła policealna

Polecane posty

Gość petronnnelka

Co myslicie o skończeniu szkoły policealnej na kierunku administracja ? Czy myslicie ze po takiej szkole uda sie dostać dobrą pracę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowa
myślę, że nie. Konkurencja na rynku pracy jest duża. Lepsze są studia, bo nawet do sądu chcą z licencjatem (nieważne jakim, byle był). Mimo, że są jeszcze oferty ze średnim wykształceniem, to zgłasza się bbbbbbbbbbbbardzo dużo ludzi i są jeszcze "znajomi królika"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba raczej w dzisiejszych czasach warto wybrac coś co jest w zasiegu naszych zainteresowań jak chociażby takie kierunki które są do wyboru tutaj www.cosinus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policealna może być ale o wiele lepsze są studia. Najlepiej dzienne na państwowej uczelni. Większa szansa zatrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są specjalne kursy przygotowujące do matury np. w Cosinusie,i ja uważam ze raczej o takich powinienes pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto spróbować czegoś dodatkowego poszukać na rekrutacyjnarewolucja.pl! zajrzyj wiele kursów, szkoleń, które wzmocnią Twoją pozycję na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki kierunek jak administracja po policealnej niewiele daje bo w sumie taką pracę możesz wykonywać bez tej szkoły, wystarczy, że masz średnie jeśli jesteś dziewczyną to w warszawie masz mnóstwo ofert typu sekretarka, pracownik recepcji, asystent kierownika itp a zarobisz około 2 tys na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoła policealna to bardzo dobre rozwiązanie dla osób które przegapiły rekrutacje na studia albo które nie dostały się na wymarzony kierunek studio. Szkoła policealna w Gdyni http://www.wzspgdynia.pl/ w której się uczyłam oferuje wiele ciekawych kierunków rocznych i dwuletnich po których będziecie modli zdobyć wykształcenie, zawód i doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasy sie zmieniaja i rzeczywiscie w sumie cieżko jest powiedziec jaki kierunek jest ok. Ale Zawsze mozemy sie przebranżowić, zwłaszcza jesli rozpoczniemy swoją edukacje z taką szkoła jak Cosinus. Tu na pewno odpowiednich kierunków nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła policealna to dobry wybór :) Sama chodzę do takiej i jestem bardzo zadowolona. Po 2 latach uzyskam tytuł technika i szybciej znajdę pracę. Polecam szkołę Delta :) Ma bardzo dużo darmowych kierunków bez ukrytych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Człowiek całe życie się uczy. Też jestem w Delta Edukacja, jednocześnie studiuje i robię Technika Administracji. Zawsze to więcej wiedzy i umiejętności a inwestowanie w siebie popłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uczęszczam do szkoły policealnej i jestem bardzo zadowolona, kierunek darmowy , jest bardzo dużo godzin zajęć praktycznych wiec można się sporo nauczyć w 100% POLECAM http://www.profesjaedukacja.pl/ kierunek HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofik93
jak najbardziej jestem za. Technika Administracji polecam w Plus Edukacji we Wrocławiu- nauka za darmo, zajęcia w centrum miasta, fajni nauczyciele i dyrekcja. Sekretariat maja na Placu Solidarności-na przeciw placu Jana Pawła II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przydatny kierunek np jeśli chcesz pracować w biurze/administracji państwowej. za darmo mają go z tego co kojarzę w Plus Edukacji na Placu Solidarności we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chodzę do Plus Edukacji i polecam. Trzeba tylko pamiętać aby w miesiącu mieć 50% frekwencji. A poza tym bardzo fajna szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, ja chodzę do Plus edukacji i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej polecam, dobra alternatywa jeżeli kogoś nie stać aby podjąć studia. Ja chodziłam do Plus Edukacji nauka za darmo nauczyciele w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w cosinusie trzeba mieć 51% obecności, ale na danych zajęciach w całym semestrze, nie w miesiącu. Ale myślę że jak ktoś idzie do szkoły to po to żeby chodzić i się nauczyć czego konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdura, każda szkoła jeżeli ma kierunki bezpłatne to rozlicza słuchacza czy ma frekwencje w danym miesiącu, ponieważ szkoła musi się rozliczyć z Urzędem miasta aby dostać dotację na daną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczniów w Cosinusie u mnie rozliczali z frekwencji na semestr na danym przedmiocie, nie w miesiącu. Nie wiem jak z dotacjami, czy mieli czy nie, ale uczniów ta kwestia nie dotyczy, więc jakiś miesiąc możesz nie chodzić jeśli później w ciągu semestru nadrobisz sobie godziny tak żeby mieć 50 % obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova CE Bydgoszcz
W NOVA nabór dobiega końca! Śpiesz się oczko.gif Zgarnij znajomego a otrzymasz korzystne promocje! - technik informatyk - asystentka stomatologiczna - LO - psycholog wychowawczy - asystent nauczyciela przedszkola - dietetyk - filolog języka niemieckiego Możliwy zapis na semestr wyższy!!! Zapraszamy na Krasińskiego 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlinka32
Myślę, ze możesz również sprawdzić propozycje kierunków szkoły policealnej Cosinus, ponieważ z tego co pamiętam również mają opcję technika usług kosmetyczny. Nauka w systemie zaocznym trwa 2 lata i kończy się egzamin kwalifikacyjnym z OKE, a podczas jej trwania również odbywają się zajęcia praktyczne. Wydaje mi się, że to jedna z lepszych opcji jeżeli chcesz zdobywać dodatkowe kwalifikacje i jednocześnie ukierunkować swój rozwój zawodowy. Warto też wspomnieć, że jest to kierunek w pełni darmowy bez żadnych kosztów co nie zaprzeczę było też dodatkowym atutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×