Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stołeczek

uwagaaa nie rejestrujcie się na wizazu!!!!!!

Polecane posty

Witam Chcę przestrzec wszytkich którzy chcą się zarejestrować na wizazu żeby tego nie robili. Mmnie spotkała wielka nieprzyjemność. Wyraziłam swoje zdanie a potem mnie zbanowali ale najpierw mnie obrzucili obelgami, wyzwiskami i ośmieszyli. To forum jest kołem wzajemnej adoracji i lepiej z nimi nie zadzierać!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoniiiii
dobra kryptoreklama :D co druga osoba po przeczytaniu twojego postu wejdzie na stronę wizazu i może się nawet zarejestruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jak wrażliwa
na kafe tez chyba jestes niedawno skoro cie tu jeszcze nikt nie zwyzywał i niew obraził... Mniemam że nawet nie godzinę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem tutaj nikt mnie nie zawywał ale tam jestem już zbanowana bo zwróciłam komuś uwagę aby pisał na temat bo napisali zupełnie bez sensu odpowiedzi a potem zleciała się chmara tych pustych laleczek i mnie wyzywali i się ze mnie śmiali. Przepraszam ale nie dam się obrażć za to że w kulturalny sposób zwróciłam uwagę żeby nie reklamowali swoich blogów wpisami nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z resztą tutaj są różni ludzie i jestem do tego przyzwyczajona ale tam to perfidnie człowieka gnoją i tego nie lubie bo donoszą do moderatorów konfidenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hRUAIhE7H1sEkFs3iz5yThIf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×