Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie.Jak ??

Jak rozpoznać przyjezdnego w Warszawie ? (ze wsi, innego miasta)

Polecane posty

Gość Pytanie.Jak ??

Macie jakies sposoby? Po czym poznać rodowitego warszawiaka albo mieszkanca innego dużego nie-wieśniackiego miasta jak Gdańsk, Kraków, Berlin etc ? Po wyglądzie? jak mowią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgvbn
idz pomoz sobotnio matce trzepac dywany gimgowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhg
Przyjezdni mowią WAWA zamiast Warszawa, nie znają w ogole miasta zwlaszcza lewej strony ( Wawer wg nich nie nalezy do miasta , Rembertów, Wesoła). Wiekszosc przyjezdnych zna glownie okolice stacji metra, srodmiescie. W piątek 3/4 z nich wyjezdza po wałówe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kÓgeltzFancisH
po czarnym podniebieniu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem rodowitą warszawianką (ileś tam pokoleń wstecz) i też nie znam za bardzo prawej strony, bo jestem z tej właściwej, czyli z lewej. ale znam Warszawę na tyle, żeby wiedzieć, że Wawer, Rembertów i Wesoła są po PRAWEJ stronie Wisły!!! poza tym Wesoła została do Warszawy wcielona stosunkowo niedawno, wcześniej to była zwykła wiocha pod stolicą. Rembertów zresztą tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00fjgkjghk
no sory ale jak ktos mowi ze Praga to wiocha i ze tam nie jezdzi to na pewno jakas wiejska ciota która cale zycie koczuje pod Politechniką, chlejąc jak swinia wodke co weekend a wolny czas spedza w Zlotych Tarasach, mekka dla kazdego wsiura by sie polansowac. Trudno nazwac dzielnica Wesolą czy Rembertow, tam nic nie ma , tylko troche domow , kilka blokow i lasy. Obecnie skupiskiem przyjezdnych jest Białołeka i czesc zwana Nowodworami i Derbami - ja mowie na to Nowotwory, tanie mieszkania we wstretnych bloczyskach nazywanych szumnie ''apartamentami'', osiedla pod strumykiem , nad jeziorkem, pod psia budą buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytaj
rodowitych warszawiaków to ciekawe ile jest 1% ? znalazł sie burak, co większych buraków od siebie szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i następny inteligent. a powiedz mi, geniuszu, na kiego wała masz jeździć na Pragę, jak nie masz tam żadnego interesu? będziesz się włóczyć między kamienicami czy blokami? jak chodziłam do liceum, to wszyscy wskazywali na Pragę (szczególnie Północ, ale Południe wcale specjalnie nie ustępowało) jako na najbardziej niebezpieczne miejsce! moda na te dzielnice zaczęła się stosunkowo niedawno, bo artyści zaczęli tam zjeżdżać w ramach "jestem taki offowy" (teraz to się nazywa hipster). co w tej Pradze takiego ciekawego? takie same blokowiska jak gdzie indziej i zrujnowane kamienice zamieszkane przez margines społeczny. jak ktoś ma silne nerwy, to zapraszam na Stalową po zmroku. x dodam tylko, że na Pradze Północ są najlepsze kluby. nowobogacka Mazowiecka się może schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archangel..,,
Na Pradze wcale nie jest niebezpiecznie, tzn zalezy jak wygladasz. Jesli jestes facetem a wygladasz jak pederasta w rurkach, kręcisz tyłkiem ,wygladasz jak typowy hipster ciota to wiadomo ze mogą cie zaczepic tak bez powodu, za wyglad. Podobnie laski ubrane jak kurwy. Rownie niebezpiecznie jest na blokowiskach bemowskich, na Ursynowie z kolei jest bardzo duze złodziejstwo, z innych miast przyjezdzaja okradac. ,,x,x,,, rozpoznac sie nie da, znam sporo fajnych przyjezdnych jak i rodowitych śmieciarzy chamow , ktorzy tylko czekaja by cie oskrobac z kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już pisałam, skoro nie jest niebezpiecznie, to polecam wycieczkę po Stalowej czy okolice Placu Szembeka (tam gdzie stare kamienice z ciekawymi mieszkańcami) po zmroku i w samotności. x btw zaczepianie "za wygląd" świadczy o ogromnej wręcz klasie zaczepiającego... x jakbym miała już koniecznie wybierać Pragę, to okolice Francuskiej, tam jest naprawdę ładnie i klimatycznie. x poza tym, Ursynów znam świetnie, ale pierwsze słyszę o "bardzo dużym złodziejstwie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrooop
Chłopak mojej kolezanki i jego dwoch kolegow siedzą w wiezieniu za kradzieze, jezdzili od nas z Płocka krasc gry, płyty drobny sprzet w Empikach, Saturnie etc i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhvuhuvd
W jakie miejsca Warszawy lepiej chodzić z nożem? Oprócz ww?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metro kabaty stp
-zajezdnia dworca centralnego - tu gdzie zaczynają trase prawie wszystkie nocne autobusy - okolice dworca podmiejskiego środmiescie naprzeciwko pałacu - pętla żerań fso - dworzec wschodni i zachodni - jw plac Szembeka, Wiatraczna, Szaserów, Gocławek Olszynka Grochowska (pętla 9) - Przyczólek Grochowski, Ostrobramska - to koło Polsatu - Bródno Annopol, Podgrodzie, Łojewska ,Chodecka, Radzymińska - Bemowo Lazurowa, Powstancow Slaskich, Czluchowska, tam nic nie ma tylko same blokowiska , duze zagęszczenie blokow = patologia i mozliwosc zaczepki moze ktos cos doda? Najgorsze miejsca w Warszawie moim zdaniem to Dworzec Zachodni i okolice, Centralny, Wschodni , Grochów + Stara Praga. Im dalej od centrum tym bezpieczniej ale jak cos sie stanie to nie licz ze ktos ci pomoze. Zamozni wola nic nie widziec i nic nie slyszec:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×