Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kicia66785435

ćwiczę i tyję

Polecane posty

Gość kicia66785435

Mam 20 lat i ważę 80 kg przy wzroście 160 cm. to bardzo dużo,ale postanowiłam ćwiczyć na orbim i myślałam że coś schudnę a tu zamiast chudną to przyytyłam 10 kg. ćwiczyłam 2 miesiące co drugi dzień, odżywiam się dobrze nie jem słodyczy tylko ciemne pieczywo. Proszę może ktoś wie czemu tak przytyłam, bo bardzo chcę schudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem terapeutą somatyzacji..
....stresu ruchem.... ...chudnie się przede wszystkim ,,pracą z własną psychiką,, i odpowiednim ruchem fizycznym...polecam Tobie książkę pod tyt....Wizualizacje... autor Francois J.Paul-Cavallher....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia66785435
no tak, ale ja chcę wiedzieć czy dalej mam ćwiczyć na orbim, czy może przerwać te ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhvuhuvd
Pytania zasadnicze: 1. co jesz konkretnie - ciemne pieczywo ma tyle samo co jasne; 2. zależy jak ćwiczysz, w jakim czasie, w jaką intensywnością, z jakim pulsem.... Ja po 2 tygodniach ćwiczeń na orbim widzę, że schudłam, ale nie wiem ile, nie mam wagi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia66785435
no jem razowy chleb i unikam słodyczy. a ćwiczę od 30 do 40 min. z obciążeniem nie bardzo dużym bo czytałam że jak duże obciążeniie jest to się wtedy na masę ćwiczy a ja przecież chcę schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhvuhuvd
No to ja jem niby normalnie, znaczy wszystko ale nie dużym porcjach co 3-4 godziny. Może jem mniej słodyczy i smażonego. Raczej nie głoduję. Cwiczę codziennie min. 45 minut, zazwyczaj jest to godzina. Na najniższym obciążeniu i dośc powolnym tempie (w odpowiednim pulsie). No i widzę, że schudłam. Wcześniej ćwiczyłam dwa miesiące, w dość szybkim tempie i na wysokim obciążeniu i nic nie schudłam,a wręcz przeciwnie, przytyłam. Teraz zmieniłam taktykę i widzę efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia66785435
dzięki fhvuhuvd może powinnam na mniejszym obciążeniu ćwiczyć, ale to co teraz ćwiczę to myślę, że nie jest bardzo wysokie, ale postaram się ćwiczyć jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tharia
mój orbi pokazuje na liczniku 10 min spalanie 20 kcal nie wiem , jak twój ..ale to b. mało gdybym jechała 40 min , to spaliłabym zaledwie 80kcal uwierz po 10 jestem cała mokra trzeba spalić 7 tys. kal,żeby zgubić 1 kg może zmień dietę..na warzywa, gotowanie na parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia66785435
to ile min.według ciebie mam chodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×