Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maj90

Dam prace dodatkową a może stałą?? Pozwól mi Tobie zapewnić start:)

Polecane posty

Gość maj90

Witam, mam na imię Basia i chciała bym Wam opowiedzieć coś o sobie. Mam 22lata i jestem młodą mamą. W listopadzie 2012roku urodził się mój synek. Wiadomo jak to jest w Polsce o każdy grosz ciężko a zasiłek rodzinny jaki dostaliśmy na Olafka to 77zł. Aż śmieszne tyle to kosztują pampersy na jeden tydzień i nawet na jedzenie dla niego nie starczy. W związku z tym postanowiłam, że coś muszę zrobić by podreperować trochę budżet i wreszcie mieć oszczędności. Skorzystałam z szansy jaką dała mi Pani Iwonka mój Menager i rozwijam się a co najważniejsze: wreszcie mogę sobie odłożyć pieniądze na choćby zakup samochodu a to tylko jedna z nielicznych możliwości jakie daje nam firma Oriflame. Kosmetyki, pieniądze, darmowe szkolenia i to chyba szkolenia są najważniejsze bo tego co w nas nikt nam nie zabierze. Jestem z zawodu kosmetyczką i patrząc moim zawodowym okiem to firma Oriflame naprawdę ma dobrej jakości kosmetyki. A firma daje mi możliwość ich testowania i poznawania od podstaw. Kto może być w Oriflame??? Absolutnie każdy! Ważne tylko abyś miał ukończone 16lat. Chętnie pomogę w rozpoczęciu kariery z firmą i dam Ci taką SZANSE jaką dała mi Pani Iwonka. Chcesz więcej informacji?? Napisz b.smoter@onet.pl odpowiadam na każdego mejla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×