Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wczoraj1raz

Wczoraj miałam pierwszy raz. Ale on...

Polecane posty

Gość wczoraj1raz

Witam! Mam niecałe 17 lat, mój chłopak też. Jesteśmy ze sobą 3 miesiące, wczoraj to zrobiliśmy i muszę przyznać, że nie żałuję:) Nie było krwi, nie bolało (tego się najbardziej obawiałam), odczuwałam przyjemność. Nie planowaliśmy tego, przyszłam do niego na chwilę pożyczyć zeszyt, a że był sam w domu, zaproponował kawę, ciastko... I tak nagle jak mnie pocałował, to chyba oboje poczuliśmy, że chcemy to zrobić :-) Strasznie go kocham i on mnie chyba też...:) Ale po stosunku nie odzywał się do mnie. Nie wiem, czy był prawiczkiem (nigdy nie rozmawialiśmy o tym), a on chyba nie wie, że jestem (byłam!) dziewicą (pociągam dużo chłopaków:/). Czy myślicie, że jakoś go zawiodłam? Czy powinniśmy o tym pogadać? Nie odezwał się do mnie ani wczoraj, ani dzisiaj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej doswiadczony
zrobil swoje(osiagnal cel) i ma cie gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma seksu= nie ma związku
Może jeszcze jest zmęczony po seksie hehe. Spokojnie, jak cie zostawi to będzie świadczyło źle tylko o nim. Jak rozgadasz, że cię tylko wykorzystał to już żadna laska z nim nie będzie chciała być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna wykorzystana
wyślij smsa z pytaniem jak mu się podobało zobaczysz jak zareaguje - będziesz wiedziała więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrabas
może zaniemówił z wrażenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia dobra rada
Ulżył sobie i ...bye bye 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napawdę jestem stara :)
17 lat i seks...ja w tym wieku- tak być może DWA razy się całowałam ( do dzisiaj pamiętam jakie to miłe uczucie :) ) seks po 3 miesiącach... nie nie ogarniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem normalny
napawdę jestem stara :) Uff to dobrze, że nie jest już tak źle (chociaż nadal jest źle) pod względem otwartości seksualnej jak było za czasów kiedy byłaś młoda. Pruderia, zacofanie oraz "seks tylko pod kołdrą" przemija na szczęście. Naprawdę w wieku 17 lat ledwo całowałaś się 2 razy? Uważasz, że seks po 3 miesiącach trwania związku to za szybko? Masakra. Dobrze, że takich kobiet jest coraz mniej :) (bez urazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moja, już żoną, po dwu tygodniach się kochaliśmy. Miała 17.5 i było to 15 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajprzyszedł
podobno masz małego i żona nie szczytuje z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajprzyszedł
myślę, że udaje nie chce sprawiać ci przykrości już dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak Ci sie tylko zdaje
ja jestem normalny To nie byly, jak to okresliles " pruderia i zacofanie" tylko dobre wychowanie. Zal mi takich kudzi jak Ty. Dlatego nie dziwi mnie, ze tacy jak ty, po kilku klatach zwiazku w malzenstwie, przylatuja na kafe po porady, bo go zdradzila. Jeszcze zamarzysz za taka kobieta, jak ta, z ktorej przed chwila probowales drwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajprzyszedł
niczego oprócz orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe to bardzo
przez 15 lat nie mogła, Pendzior zasięgnał rady na kafe i już zona szczytuje :D normalnie cud! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę jestem stara :)
pod kołderką nie lubię ;) i myślę że On nie ma powodu do narzekania ja również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę jestem stara :)
@ tak Ci się tylko zdaje 🌻 za całokształt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie! za 9 m-cy
bedziesz miala prezencik od niego!!! taki ładny - ruszajacy sie iwydajacy dzwieki!!! i nie przejmuj sie jesli zaczniesz tyc... spokojnie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defect mozgu
Kochane sloneczko! Mam nadzieje ze uzyliscie prezerwatywy. Milosc miloscia ale prezerwatywa musi byc i bardzo Cie prosze zebys skorzystala z mojej rady. A po drugie zycie maluje rozmaite scenariusze lecz rzadko kiedy sie zdarza by pierwsza milosc przetrwala do konca, jak to sie wielu zbuntowanym, mlodym serduszkom wydaje. Wiec jesli w Waszym przypadku z tego rozwinie sie cos wiecej, to zycze Wam milosci na wieki. Jesli natomiast z sobie tylko znanych powodow on nie stanie na wysokosci zadania, to nie martw sie tym. Znaj swoja wartosc i poczekaj jeszcze troszke, a juz niebawem zjawi sie Twoj rycerz ktory bedzie Cie kochal, tulil, rozpieszczal i docenial. Troszke szkoda tylko ze zamiast rozmawiac o tym ze swoja mama piszesz tu na forum, ale zycie czesto bywa dalekie od idealu. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×