Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem mądra

Pracuje na czarno bo dbam o swoje finanse

Polecane posty

Gość jestem mądra

Otóż -600 złotych - zasiłek dla bezrobontych(zostałam zwolniona) -450 złotych - zasiłek z mopsu -300 złotych alimentów - na syna -1000 złotych - ojciec wspiera mnie finansowo -500 złotych - matka wspiera mnie finansowo -580 złotych - brat, który nie może mieć dzieci, rozstał się z żoną wspiera mnie finansowo, pomaga mi. W dodatku rodzice w swoim domu wyremontowali mi taki 2-pokojowe mieszkanko, płacą moje rachunki. W dodatku pracuję na czarno. I zarobie na tym 2000 tysiące miesięcznie, nie płace żadnych podatków itp. Oto mój dochód 2000+600=2600 2600+450=3050 3050+1000=4050 4050+500=5050 5050+580=5130 Oszukałam urząd gminy, urząd skarbowy, urząd pracy i zus. Ojciec jest w trakcie załatwiania mi pracy w dobrym miejscu na stanowisku sekretarki. Mam średnie bez matury(ogólniak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra byś była jakbyś się
nie chwaliła chwal się chwal to cię końcu ktoś podp.... do skarbówki (choćby poprzez przesłanie im tego topicu - ustalą cię po IP). Zedrą cię tak że się nie pozbierasz mopsiaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyhyhyhyhy12i1/2
"5050+580=5130" widać że "bez matury"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnacozababy
yhyhyhyhyhy12i1/2 - Twoja teoria potwierdziła się już wcześniej - "4050+500=5050"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffgfgggghgh
ja juz wczoraj zglosilam temat na policje i do us

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×