Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koraliczek_koloru_koralowego

Mam zeszyt, w którym zapisuję wszystkie przykrości jakie sprawili mi inni.

Polecane posty

Gość koraliczek_koloru_koralowego

Piszę dokładnie kiedy to było, przez kogo doświadczyłam przykrości, jakich słów / czynów się wobec mnie dopuścił. Mój mąż znalazł ten zeszyt i uważa, że to chore, jednak myślę, że jemu się po prostu zrobiło głupio, że aż tyle przykrości doświadczyłam od jego rodziny. Nie odzywa się do mnie i zażądał żebym wyrzuciła mój zeszyt, a ja wcale nie mam zamiaru tego robić, bo wtedy nie będę wiedziała kto i w jaki sposób mi podpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jest trochę chorę..napewno nie jest normalne, zapisywanie kto kiedy Ci ubliżył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalum!
od takiego myślenia krok do paranoi, że spotykają cię tylko złe rzeczy... może lepiej zapisuj, co spotkało cię dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz niby nic zlego w tym nie ma ale gdybym ja u swojego znalazla taki zeszyt w ktorym zapisywalby kto go obrazil z mojej rodziny tez poczulabym sie dziwnie i w podobny sposob zareagowala. nie dziw sie ale to niecodziennie zachowanie by prowadzic zeszyt przykrosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to chore, chyba wiesz co kto Ci zrobił, a ja zapomnisz tzn. ze nie było to takie istotne:D albo masz cos z głową albo prowo albo jesteś poyebana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek_koloru_koralowego
Sama jesteś poyebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×