Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet 38

Czy zaufać żonie?

Polecane posty

Gość internetowy poeta
moja kiedys, tez mowila o zaufanie i prywatnosci, ale dopiero wtedy kiedy zaczala cos krecic. Okazalo sie potem jak jej powiedzialem, co mysle to sie wyprowadzila, okazalo sie ze od razku sie z kims spotykala.:/ Laska potrafi dobrze grac, i kobiety sa jak malpki nie puszcza sie jednej galazki dopki porzadnie nie zlapia drugiej. Ja uwazam ,ze powinnos ie o wszytko szczerze rozmawiac ale jak widac nie kazdy to wyznaje a niektorzy sa zajebiscie w ukrywaniu prawdy, prawdziwe mistrzostwo nawet ja ktory wszytkich podejrzewam nie wyczailem ze sie spotyka z kims innym. Nie badz glupi, a wyklad z zaufaniem w zwiazku to dobry bajer na wyjscie na dyskoteke a nie na wyjazd do hotelu z obcym kolesiem kurwa ludzie czy was pojebalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet 38
dzieki moniczko i pierwszaaa za rady jacku i vanessko mysle ze pozbede sie tej zazdrosci i pozwole jej pojechac zaufam jak zawsze... a nawet mam pomysl co tego jej kolege zaprosic do nas ... poznac blizej nawet z jego zona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszaaaaa
poeta, to chyba Ciebie pojebało. To nie jest ot jakiś wyjazd z gościem do hotelu, tylko szkolenie z tego co pisze autor a to jest różnica i to zasadnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszaaaaa
pewnie, możecie ich zaprosić jak najbardziej. Zobaczysz jak się zachowuje, zobaczysz jak się z żoną do siebie odnoszą itd - może akurat się okaże, że to fajni ludzie i to rozwieje Twoje wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet 38
dziekuje za dobre rady pierwszaaaaa troche mi przeszlo naprawde ... wiele bym zonie dal od serca nawet zeby sobie powetowala z innym ale wolalbym wiedziec niz za plecami... ehh co ja plote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trimbalak
Gdyby zona Cie zdradzala to bys nawet nie wiedzial o istnieniu tego faceta, albo unikalaby rozmow z nim przy tobie. Ona poprostu ma kolege i tyle . badz spokojny. Ja tez zdradzalam mojego meza, moje kolezanki tez i powiem ci ze zadna z nas jesli nie musiala nie przedstawiala kochanaka mezowi jako kolega z pracy itd. nawet jak dochodzilo do spotkan (bo np. kochanek byl przyjacielem meza ...80 procent przypadkow) to zawsze takie spotkanie zostawialo niesmak choc mialo sie ubaw. Mysle ze ona jest szczera, jednak tej jej kolega moze miec inne zamiary. Jezeli twoja zona jest w tobie zakochana to nawet jesli tamten przedstawilby sie jako najlepszy ruchacz pod sloncem to ona z nim do lozka nie pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet 38
kurcze z twojej wypowiedzi to wynika ze kazda mezatka zdradza predzej czy pozniej.. wiesz jesli by to dobrze rozegrala moze i bym sie na jej ze tak powiem romans zgodzil ale tylko w szczerej naszej relacji za plecam to jak tu inni wspomnieli walizki i za drzwi wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
Pamiętaj! NIGDY NIE MIEJ ZAUFANIA DO WSCIEKŁEGO PSA A TYM BARDZIEJ DO ŻONY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazowekozaczki
Aprzepraszam co to za zwiazek bez zaufania i szczerosci?? hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
Twoja żona lubi jego kutasa. Pewnie go ujeżdża sobie czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to też być taka gra z tym nie kryciem się, że na kolegę z pracy. 'najciemniej pod latarnią'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kÓgel FoN tzFancisH
....o o o o o Pendzior ciepło ciepło...mam takie wrażenie że autor to solidny facet i ciepłe kluchy więc laska jedzie na nim jet różnica między głupotą a miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierz nigdy kobiecie .....
Na 60 % masz rogi a na 99,9% będziesz je mieć po jej powrocie. kilka pytań: czy on u was był? Czy był z żoną lub czy ją znas? Jak cźesto gdzieś wychodzisz z żoną a jak często wychodzi sama z przyjacióklami bądź tym kolegą? Jak czesto i w jakich godzinach rozmawia z Tobą o pracy problemach itd? Czy czesto wspomina o tym koledze? Ps najprosciej jak chcesz zobaczyc co do niego czuje to podczas rozmowy patrz sie w jej oczy nie natarczywie ale co jakis czas kontroluj wielkosc jej zrenic. potem wtrac jakies zdanie z tym kolegą. Jak się zrenice powieksza to znaczy ze jest nim zauroczona i. to ktos wiecej niz przyjaciel. najlepiej np cos neuteralnego zeby nie wzbudzilo podniecenia np w stylu widzialem wczoraj X w ..... Ps skoro gosciu proponuje jej wyjazd szkoleniowy to liczy pewnie na coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta cafeee
aj myślę, że temu koledze podoba się Twoja żona, jestem niemal pewna i być może ma jakieś zamiary wobec niej. A co do Twojej żony, to niekoniecznie ma ochotę na zdradę, kobiety poprostu lubią być adorowane i widocznie podoba się jej że kolega się nią interesuje, dzwoni itp. Być może chce wzbudzić w Tobie zazdrość i dlatego odbiera telefony przy Tobie. Ja jednak jestem zdania, że gdyby chciała Cię zdradzić to raczej bardziej kryłaby się z tymi rozmowami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stdyfuvghbjlnm
Ps najprosciej jak chcesz zobaczyc co do niego czuje to podczas rozmowy patrz sie w jej oczy nie natarczywie ale co jakis czas kontroluj wielkosc jej zrenic. potem wtrac jakies zdanie z tym kolegą. Jak się zrenice powieksza to znaczy ze jest nim zauroczona i. to ktos wiecej niz przyjaciel." hahahahahaha kurwa pekam ze smiechu nad debilizmem ludzi hahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę Ciebie dołować ale....Sama jestem kobietą i nikt mi nie wmówi, że istnieje przyjaźń między mężczyzną a kobietą. Tak może się wydawać niemniej jednak ona wcześniej czy później przeradza się w uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kÓgel FoN tzFancisH
...hm zdaje się że rozkminiamy sprawę oczywistą.....hÓm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierz nigdy kobiecie .....
polecam poczytac o mowie ciala i zaczac uczyc sie ja odbierac i swoja mowa ciala przekazywac to co chcemy a po kilku latach takich trengow i przeczytanej literaturze bedziecie lepsi niz wykrywacz klamst. dlaczego polecile m zrenice, bo to najlepszy miernik emocji, podniedceni itd. za pomoca ruchów gałek ocznych moźna odczytać kiedy ktoś mowi prawe, kiedy kłamie, o czym myśli. itd ale to już wyzsza szkola jazdy. choc akurat klamstwa mozna latwo wylapac ale tez latwo jest unikac ruchów gałki ocznej gdy się jest swiadomym jak sie zachowują podczas klamstw. ale specjalista rozgryzie i takiego delikwenta tylko ze wtedy ruchy sa prawie niewidoczne dla zwyklego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet 38
Na 60 % masz rogi a na 99,9% będziesz je mieć po jej powrocie. kilka pytań: czy on u was był? NIE BYŁ Czy był z żoną lub czy ją znas? NIE ZNAM JEJ I NIE BYŁ Jak cźesto gdzieś wychodzisz z żoną CZASAMI JAK MAMY CZAS WYCHODZIMY DO KINA, TEATRU, KAWIARNI a jak często wychodzi sama z przyjacióklami bądź tym kolegą? CZESTO Z KOLEZANKAMI Z PRACY, NO ON TAM ROWNIEZ BYWA Jak czesto i w jakich godzinach rozmawia z Tobą o pracy problemach itd? HMM RZADKO Czy czesto wspomina o tym koledze? NIE DA SIĘ UKRYC ŻE TAK Ps skoro gosciu proponuje jej wyjazd szkoleniowy to liczy pewnie na coś. ZAPEWNE TAK W KOŃCU TO FACET... więc pewnie mam ROGI :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet 38
Żonie zaufałem i nie robiłem jakiś fochów, powiedziałem żeby się nie przemęczała i żeby dzwoniła jak znajdzie chwilkę albo ja zadzwonię, właśnie dzwoniła że dojechali... w sumie 10 osób z firmy więc myślę że będzie tylko tak jak mówiła... oby :/ trochę jednak mnie trzyma ta nie pewność normalnie siedziałbym na telefonie i dzwonił do mnie ale się powstrzymuje.. Może zadzwonię na dobranoc do niej... dla pewności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BachBeth
jak nie pojedzie, to może zdradzi, jak pojedzie, zdradzi na pewno. sama, z facetem, w hotelu? do baru na drinka, a potem "jakoś tak samo sie potoczyło." a szkolenie? hm, też warto sie zainteresować, co dla kogo i dokładnie o czym, chociaż małe znaczenie, w godzinach nocnych nie szkolą. stary, nie bądź naiwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfkuh
to jest taki sygnal kobiety: zainteresuj sie mna bardziej! zona ewidentnie chce zebys byl zazdrosny,z niczym sie nie kryje!chce twojej wiekszej uwagi!wymysl cos romantycznego jak chcesz ja zatrzymac przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet 38
byli wczoraj na drinku ale zadzwonilem wieczorkiem byli w grupie wiec to chyba normalnne ogolnie nic nie wyczulem negatywnego... no pozniej jak dzwonilem nie odbierala pewnie juz spala... zamierzam zrobic kolacje ze swiecami winem po jej powrocie i wypytac czy cos moze nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykaniepiszglupot
może porozmawiaj z żoną? myślę, że jej stosunki z kolegą mogą być zbyt zażyłe (choć przecież nie świadczy to jeszcze o niczym) i może ona nie wie jak to wygląda z Twojego punktu widzenia, że zachowuje się trochę niestosownie dyskutując z kolegą podczas gdy leży z Tobą w łóżku, te ciągłe sms itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet 38
do amerykaniepiszglupot... tak też zamierzam zrobić ... pozytywnie dziś słonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak zrobiłem

Wywal 5k i załatw detektywa na ten jeden raz. 
albo się upewnisz, że wszystko jest ok, albo będziesz miał dowód w sądzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×