Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość misiaa85

wypadanie włosów

Polecane posty

Gość misiaa85

witam. Mam grube i geste wlosy a Od jakis 2tygodni leca mi doslownie garciami. Nie mam pojecia czym to jest spowodowane. Dieta ta samo stresow tez. Od kilku lat farbuje je co 2-3miesiace.nie robie dekoloryzacji Stosuje dobre odzywki,maski kupne i te wlasnej roboty min.z nafty kosmetycznej. Wiecie czym to moze byc spowodowane ? Tak mysle ze moze brak jakis witamin chociaz warzyw i owocow jem duzo. Z gory wielkie dzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawa noga
to już chyba 10 temat w ciągu miesiąca o tym samym. Misia użyj wyszukiwarki, to nie boli a znajdziesz takie same tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalorka_123
A może za dużo suszysz włosy gorącym powietrzem albo prostujesz? Bo to też wpływa na ich osłabienie i wypadanie. Spróbuj jakichś naprawdę profesjonalnych szamponów. U mnie na wypadanie włosów spowodowane złym odżywianiem pomógł szampon Revita, dokładnie ten: http://www.szamponrevita.pl/. No i dzięki niemu pozbyłam się też łupieżu. Spróbuj, a jak nie zauważysz większych efektów to idź do trychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssycha
Może po zimie tak masz. Odstaw na jakiś czas suszarke i koloryzacje, jedz więcej warzyw i owoców i obserwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórym włosy wypadają po chemii i tak nie płaczą;) ale w aptekach są kuracje na wypadanie włosów, trzeba zapytać farmaceuty a nie ludzi na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0sweetness0
Musisz koniecznie udać się do dermatologa aby nie okazało się ,że to początek łysienia z tym nie ma żartów STYLOWI.PL Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze są naturalne metody, takie jak picie naparu z pokrzywy. Naprawdę pomaga! W aptece można też kupić maskę na włosy WAX.Również poprawia kondycję wlosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtercia
Trzy lata temu przeszłam intensywną kurację hormonalną, potem ciąża, karmienie piersią – moje włosy, które nigdy do najmocniejszych nie należały, zaczęły strasznie wypadać. Każdego ranka i wieczora czyściłam szczotkę do czesania – nie ukrywam, że naprawdę było bardzo źle. Obcięłam się na krótko, ale to też nie bardzo pomogło. Znajomi polecali jeszcze cynk, wcieranie rzepy (jest też specjalny szampon), metoda mojej babci – żółtka. Nic nie działało. I nie ukrywam, zaczęłam się siebie wstydzić, nawet nosiłam specjalne chustki i opaski na głowę. Badania – niby podwyższone hormony, ale nic poważnego. Zaczęłam naprawdę intensywnie googlać, szukać – czego ja nie stosowałam. Nic… Moja mama, która mieszka w Niemczech od lat przywiozła mi specjalny szampon i ampułki – Bioxsine. Nie bardzo wierzyłam, bo już dużo stosowałam. Ale powiem Wam – naprawdę działa!!! Efektu nie widać od razu – u mnie sporo małych włosków pojawiło się już po jakichś trzech tygodniach. Po dwóch miesiącach efekt był naprawdę widoczny. Stosowałam je przez osiem miesięcy zgodnie z zaleceniami producenta, włosy wróciły do normy (oczywiście mojej normy ). Potem kilka miesięcy przerwy i właśnie chciałam powtórzyć kurację, producent zaleca trzy pełne cykle. Idę do naszej osiedlowej apteki i co widzę? Szampony Bioxsine, musieli w końcu wejść na polski rynek. I co jeszcze ważne, znacznie taniej niż w Niemczech, nie mówiąc już o kosztach przesyłki. Dziewczyny, szczerze polecam – sprawdziłam na sobie, w moim przypadku naprawdę poprawiły i wzmocniły mi się włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosławka
Najlepsze jest serum z dodatkiem dermatopoietiny - do kupienia u trychologów i online. Polecam , boi naprawdę działa i rzeczywiście zatrzymuje wypadanie włosów i nie są to czcze obietnice. To jest szwajcarski produkt - bardzo wysoka jakośc i niezawodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdal 1
Ja też mam problem z wypadającymi włosami. Ale ostatnio postanowiłam , że wreszcie pozbędę się tego problemu. Kupiłam sobie taki preparat http://www.nuvialab.pl/pielegnacja-wlosow/lysienie/revita/ i zaczęłam go używać. Na razie stosuję go kilka tygodni i powoli zauważam poprawę. Włosy mi już tak nie lecą, a dodatkowo są w lepszej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna324523
Ja od pewnego czasu totalnie nie moge sobie poradzić z tym problemem.... Moze faktycznie co nie co z tych rad powinnam przetestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gubinkama
Ja zawsze przed zakupem danego szamponu właśnie lubię poczytać sobie opinii w sieci ... Nie przepadam za kupowaniem kota w worku. Z najlepszych kosmetyków jakich używałam do włosów mogę polecić Ci firmę ce ce ze Szwecji - bardzo dobre produkty z jedwabiem który wprost zbawiennie działa na moje zniszczone włosy. Sama swego czasu przeszłam kurację hormonalną i moje włosy po niej były w opłakanym stanie. Jedwab pozwolił mi odzyskać ich dawny wygląd. Obecnie używam jedynie tego szamponu: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=28863 i raz na jakiś czas maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio słyszę, że dużo osób tak ma na jesień. Może bierz dodatkowo jakieś witaminy albo skrzyp polny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Witaminy i minerały to podstawa. To że jesz dużo owoców i warzyw nic nie da bo nie każde warzywo czy też owoc ma w sobie potrzebne witaminy i minerały dla włosów a jak już ma to trzeba go zjeść bardzo dużo. Dla przykładu nie sądzę abyś jadała 2 kg pomidorów dziennie aby zaopatrzyć organizm w odpowiednią dawkę likopenu :) https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebo4545
Generalnie większość tych środków niby magicznych na porost włosów to pic na wodę...Czasami nie ma innej opcji jak ingerencja chirurgiczna i przeszczep. Ja już byłem praktycznie umówiony u lekarza, ale w ostatniej chwili trafiłem na coś takiego jak Hair Medic, reklamowany przez witrynę www.hair-medic.eu i postanowiłem dać temu lekowi szansę. Okazało się, że efekty są i chyba jednak zrezygnuję z przeszczepu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ten lek http://www.piloxidil.pl ? Podobno ma bardzo wysoką skuteczność. Z ciekawości poczytałam opinie i też są bardzo dobre. Istnieje cała masa zadowolonych klientów, którym pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 25
Ampulki Bioxsine po 3 miesiacach stosowania nie daja zadnego efektu.Jest tylko gorzej...Nic nie pomaga moim wlosom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie te tabletki co to mają napisane na pudełku że są na włosy to pic na wodę. Moim zdaniem trzeba zmienić tok myślenia. Jezeli organizmowi czegos brakuje, to najpierw zostaną nakarmione inne narządy, a włosy są zawsze ostatnie w kolejce. Dlatego dobrze sięgnąć po kompleksowy suplement dla kobiet, np taki Falvit czy inne. Falvit ma wszystko czego nam trzeba. Witaminy, cynk, żelazo. Fakt, nie da sie zjeść dziennie tyle warzyw żeby pomóc wlosom, wiec suplementy sa konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak włosy są słabe i wypadają to z doświadczenia wiem,że coś może być nie tak z żelazem, moja córka tak miała i stosowała dicofer junior, już po kilku dniach stosowania różnica była ogromna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość óudy
U mnie świetnie sprawdził się szampon Elastabion Floslek. Cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecę Hair Medic. Warto sobie tutaj zwłaszcza sprawdzić skład i porównać z innymi preparatami które są na rynku. O wiele bogatszy organiczny skład, czternaście różnych naturalnych ekstraktów znanych w medycynie wschodniej i każdy z nich ma swoje indywidualne działanie, także tak naprawdę kupuje się jeden preparat a działanie jest jak przy kilku różnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sama miałam wielki problem z wypadaniem włosów, koniec końców pomogł mi specyfik z tej strony:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Moje włosy wreszcie odżyły

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×