Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatroskanamatka46

Do jakiego wieku można wysłać nastolatka do programu SUROWI RODZICE?

Polecane posty

Gość zatroskanamatka46

Mam 22 letnie dziecko w domu,czy przyjmą ją jeszcze do surowych rodziców? Wie ktoś może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskanamatka46
Prosze mi pomóc,czy wiecie jakie tam są granice wiekowe.Ja sama już nie daje z córką rady,chciałam żeby ktoś ją zdyscyplinował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście do końca swoich dni nawet jak córka z 50 lat mieć będzie przecież matką jesteś całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co proponuję
aby córce ktoś porządnie wpierd...olił to może wtedy zmądrzeje! Ten program nie zmienia nastolatkow nic a nic! Obok mnie mieszka chłopaczek ktory byl w poprzedniej edycji i dalej po programie był taki sam a nawet i gorszy! Cwaniakował ze byl w tv, ze robil to wszystko na pokaz a i do portfela co nie co wpadło - tak tak za to dostają pieniadze. Tak więc zastanów się czy jesteś na tyle silna aby pokazać rodzinne problemy i zmagać się z późniejszymi konsekwencjami mam tu na myśli opinie osob publicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozzzumiem
Bez urazy, ale 22-letniemu bykowi to powinno się dać kopa w tyłek i ruszaj w świat jak ci się nie podoba w domu a nie cackać się nad takim hmmm DZIECKIEM :O Nie chciałabym żeby to zabrzmiało chamsko ale jednak chyba coś tu jest nie tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×