Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dodatek

jak ozywić wnetrze??

Polecane posty

Gość justa099
Myślę, że warto zajrzeć do agata home, tam jest mnóstwo kolorowych dodatków, które ożywią każde wnętrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminna
O tak warto, ja w agata home kupiłam sporo dodatków do swojego mieszkania, najwięcej do salonu ale kolorowym poduchom do sypialni też nie mogłam się oprzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny byłby betonowy dekor VHCT.PL. To jest absolutna nowość na rynku. Zajrzyjcie sobie na ich stronę- robi naprawdę oryginalne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiedz, która od razu się nasuwa to oczywiście dodatki różnego rodzaju, ale ja zaproponuje moze cos bardziej oryginalne. co powiesz na ścianę z cegły? jesli moj pomysł cie zaintrygował to zapraszam do artykukłu https://myhome.pl/blog/sciana-z-cegly-biala-czy-czerwona/ tu znajdziesz wszystko, doslownie wszystko na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takiej ścianie bardzo ładnie będzie wyglądał zegar, ja mam wnętrza urządzone w stylu retro i niedawno trafiłam na bardzo fajny sklep www.adler-zegary.pl/ kupiłam tam piękny zegar skrzynkowy z kurantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janwaq
Też mi się wydaje, że zegar w salonie będzie elementem dopełniającym całości. Jeśli ja miałabym wybierać to kupiłabym jeden z tych zegarów http://www.marka-conceptstore.pl/kategoria/zegary Najbardziej podoba się mi ten unikatowy zrobiony z płyty winylowej. O takim zegarze można powiedzieć, że ma duszę i przywodzi na myśl minione lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez miałam ten problem i piękne pelargonie uratowały najpierw mój balkon, a później wnętrze, bo stoją w wazonikach i zdobią salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam kwiaty, one są znakomitym dodatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poszukiwaniu mebli do nowych inwestycji, zapraszamy do naszego Showroomu Robe Concept przy ul. Ostrobramskiej 126 (Praga Południe) w Warszawie. Jesteśmy producentem mebli designerskich własnych projektów, mebli na wymiar, komód, konsoli, szaf, stołów, krzeseł i reszty wyposażenia, które potrzebujecie Państwo do swoich mieszkań. www.robeconcept.pl e-mail: kontakt@robeconcept.pl tel. 502 522 660, 502 501 704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaata
Pomysłów na ożywienie wnętrza istnieje na prawdę bardzo wiele. W zależności jakie wnętrze chcemy ożywić warto zastanowić się czego szukamy - czy chcemy nadać wnętrzom charakteru czy zapełnić puste wnętrze lub może znaleźć miejsce w małym pokoiku. Przykładowo ciekawym pomysłem na ożywienie wnętrza i zwiększenie przestrzeni jest zakup pufy rozkładanej - takiej jak tu: https://www.meblik.pl/pufa-rozkladana/ - fajnie ożywić może wnętrze, a zarazem zwiększy przestrzeń jeśli będziemy tego potrzebować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka

A ja polecam naklejki z naklej-to.pl!! Świetnie ożywiają wnętrze. W salonie i w pokoju dziecka zrobiło się od razu tak inaczej!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micky Podolski

Czasem wystarczy dobrze dobrana narzuta, zasłony, czy poduszki. https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze najlepiej ożywiać dodatkami, to one powinny się wyróżniać - meble, kolory ścian powinny być tłem. Oczywiście, co kto lubi 😉 Ja lubię właśnie taką zasadę w urządzaniu - less is more. Zwłaszcza w sypialni się sprawdza, bo tam właśnie wypoczywamy głównie i nabieramy sił. Polecam wszelkie tekstylia w sklepie BAWELNA-TKANINY.PL. Bardzo dobre gatunkowo tkaniny i najbardziej miękki minky w okolicy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×