Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIc nie ma

Niby w polsce bieda

Polecane posty

Gość NIc nie ma

To jest smieszne w Pl kryzys nie ma pieniedzy a niektórzy sobie auta za 500 tys kupuja "Dzień dobry Polsko odpowiedz mi czy jeszcze przyjda te lepsze dni" jestem mlody i oczywiscie w tym kraju nie ma pracy dla mnie bo w podstawówce powinienem juz miec praktyki. To jest Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela1982
tylko ci tyle napisze.uczciwego czlowieka nigdy nie bedzie stac na samochod za 500 tys.musisz zostac zlodziejem politykiem lub ksiedzem wybieraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajka zapytajka
Niestety, z bólem, żalem ale potwierdzam. Takie są kochani Fakty. Nie mogę tylko wyjść ze zdziwienia jak 40 milionowy naród, mający taką historię, takich przedstawicieli w tej historii, pozwala prowadzić się jak stado baranów na rzeź !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
@tylko ci tyle napisze.uczciwego czlowieka nigdy nie bedzie stac na samochod za 500 tys.musisz zostac zlodziejem politykiem lub ksiedzem@ TOTALNE BREDNIE!!!!!!!!! Znam nie jedną osobę, która absolutnie uczciwie zarobiła i zarabia baaaardzo dobre pieniądze. Pobudowali domy, kupili dobre auta, podróżują po świecie itd itp. Tak więc, uczciwy wcale nie musi być biedny, a bogaty - złodziejem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela1982
madrala sie znalazl.mam 30 lat pracuje uczciwie powtarzam uczciwie od 18 roku zycia za mniej niz krajowa. i zycie mnie nauczylo i mam oczy ze to co napisalam to prawda. wyjatki sie zdarzaja ale nie wierze w to ze uczciwie doszli do takiego poziomu w zyciu.no moze jeszcze jaz za granice wyjechali to jeszcze jescze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrtttty
ja tez w te gadki o uczciwosci bogatych nie wierze, zawsze taki na kims sie dorabia, zawsze kogos wyzyskuje. np. tacy lekarze... osoba z mojej rodziny pracuje u bogatych lekarzy, sprzata itp, a placą jej smieszne grosze i jeszcze czesto oszukują na pieniadzach, bo placą mniej niz wynika z ilosci godzin przepracowanych godzin, a ciagle gdzies jeżdzą na wycieczki, a czlowiekowi uczciwemu nawet zarobic nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrtttty
a teraz ta afera z babą janowskiego czy żoną drzewieckiego co kradly futra na florydzie... juz po tym widac, ze ci bogaci to najwieksi zlodzieje. kasę mają ale jeszcze im malo i wynoszą futra ze sklepow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
@mam 30 lat pracuje uczciwie powtarzam uczciwie od 18 roku zycia za mniej niz krajowa.@ No wiszisz? I na tym polega twój problem! Ty pracujesz za mniej niż średnia krajowa zamiast zacząć zarabiać pieniądze. Płaci ci społeczeństwo. Jeśli dostajesz 1000 zł to oznacza że dla społeczeństwa jesteś warta 1000 zł. Musisz podnieść swoja wartość! Należałoby przeczytać kilka odpowiednich książek, odwiedzić kilka odpowiednich szkoleń, wykonać kilka odpowiednich ruchów i dostaniesz każde pieniądze, które sobie zaplanujesz. Chcesz przytoczę ci przykład jak jeden z moich znajomych uczciwie zarabiać dobre pieniądze? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katzen
Zaraz napiszę ci o Ukraine i będzie cieszył się, że żyjesz w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
To juz lepiej napisz o Korei Północnej. Wówczas dostanie orgazmu z radości i zachwytu życiem w Polsce!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaamyślę
że przemawia przez Was zawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
Pewnie że oni po prostu zazdroszczą ludziom, którzy potrafią zapewnić sobie i bliskim godne dostatnie życie! Problem w tym, że zamiast zabrać się za robotę, wolą oskarżać ludzi o złodziejstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga prawda to jest...
Brednie piszecie, nie mówimy o kimś kto kupuje auto za 50 tys. czyli pierdziawkę badziewną w salonie albo kilkuletnią używkę, bo to obecnie na nikim nie robi już wrażenia, tylko o kimś kto kupuje "złote klamki" za pół miliona. A za kimś takim zawsze stoi stoi ktoś z dawnego systemu "wicie rozumicie" czyli SB, UB, PZPR, itd. Nie ma bata !. Nie chodzi tu o to, że ktoś kradnie w dosłownym tego słowa znaczeniu, chodzi o to, że ktoś taki został uwłaszczony dzięki swoim układom, uwłaszczony na czymś co było nasze, wspólne. Rozumiecie ?, czy jeszcze jaśniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazplmedcokn
Bo Polska jest teraz podzielona na biednych i bogatych, tych po srodku już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
@Nie chodzi tu o to, że ktoś kradnie w dosłownym tego słowa znaczeniu, chodzi o to, że ktoś taki został uwłaszczony dzięki swoim układom, uwłaszczony na czymś co było nasze, wspólne.@ Zapewniam cię kolego, że ci, o których mówiłem nigdy nie mieli nic wspólnego ani z UB ani z inną instytucją, która dawała "pewne możliwości". Oni dorobili się wyłącznie własnym siłom, umiejętnościom i staraniom. Wbrew temu co tu wielu pisze, jest to w Polsce możliwe i nawet dość proste w realizacji. Trzeba być bardziej otwartym na wiedzę i wszystko będzie dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga prawda to jest...
A czy ja mówię o twoich znajomych ?. Może i tak, może masz rację. Nie wiem, nie znam, nie widziałem i w ogóle niewiele mnie to interesuje. Niemniej wyjątek nie czyni reguły. A skoro to jak mówisz takie łatwe, to czemu ty nie jesteś tak bogaty, tylko chwalisz się swoimi bogatymi znajomymi ?. No czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
@A skoro to jak mówisz takie łatwe, to czemu ty nie jesteś tak bogaty, tylko chwalisz się swoimi bogatymi znajomymi ?. No czemu ?@ Bo, niestety, poszedłem w ich ślady bardzo niedawno i jeszce nie dokonałem tego co oni, a kłąmać że jestem nie wiadomo jak bogaty nie widzę sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga prawda to jest...
Dalej możesz nie pisać :D. Czuć nagonką emelemową na kilometr :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
@Dalej możesz nie pisać @ Pozwól ze sam o tym zadecysuje. Dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basbasbas
OK-podaj przyklad i czasy kiedy w polsce wszyscy mieli po rowno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
@OK-podaj przyklad i czasy kiedy w polsce wszyscy mieli po rowno@ Mnie pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×