Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MrsKa

Siłownia a tabletk. antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość MrsKa

Od prawie miesiąca chodzę na siłownie, zapisałam się na fitness 4razy w tyg, biegam na bieżni, chodzę na saune, dieta . Ponieważ przytyło mi sie troszkę i planuje zrzucić do wakacji bo lecę do Egiptu. Udało mi się schudnąc 1,5kg ale zauważyłam też problem z nieregularną miesiaczka wiec zapisałam sie do ginekologa, dostałam skierowanie na badanie krwi wyniki wyszły pozytywnie oprócz tego że mój testosteron był za bradzo podwyżony . Pani ginekolog przepisała mi tabletki antykoncepcyjne na wyrównanie moich hormonow, które mam brać przez 3 miesiące i zgłosić się na kontrole. Przeglądałam różne strony i dowiedziałam się że mogę przytyć ;( a cholernie mi zależy żeby do wakacji jakoś wygladać , czy mój miesiąc chodzenia poszedł na marne ? Co robić żeby mimo brania tabletek kontynuować swój cel co do schudnięcia, i ile można przytyć w ciągu miesiąca Błagam pomóżcie ..dodam że mam 17 lat i planuję schudnąć ok.6kg jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinooo
ja bym w ogóle się zastanowiła czy jest sens łykania tych tabletek. Z tego co wiem to tabletki antykoncepcyjne nie leczą nieregularnych miesiączek tylko odwlekają problem w czasie. Warto poczytać o tym więcej. Jeśli chodzi o to czy przytyjesz. Nie brałam nigdy tabletek i nie mam w tym doświadczeń ale kiedyś spędzałam trochę czasu na forum sportowym i podobny temat się czasami pojawiał. Dziewczyny narzekały prawie zawsze na cellulit i znacznie trudniej im było osiągać wyniki niż w czasie kiedy nie brały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×