Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darkooo

Jak zostac przedstawicielem handlowym bez doświadczenia?

Polecane posty

Gość Darkooo

Od jakiegoś czasu męczy mnie praca przed komputerem. Widzę wśród paru znajomych, że pracują jako handlowcy, mają służbowe samochody i jadą w Polske by budować kolejne relacje biznesowe dla firmy w której pracują. Spodobało mi sie to, bo praca za kółkiem (uwielbiam jeździć :) ), zawsze w trasie i kontakt z ludźmi. Ale czy wiek 28 lat to nie za późno na taką zmianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6Leszek
Szczerze mówiąc to w cudzysłowiu zajmuję się handlem, lecz nie do końca, więc nie wiem na ile moje zdanie jest słuszne. Uważam jednak że wciąż jesteś młody. Jeżeli czujesz, że to czas na zmiane to idź i to zrób. Nie ma na co czekać. W firmie, w której ja podjąłem się pracy spotykam ludzi zaczynających w wieku do 45lat... i nie jeden sobie dobrze radzi. Także polecam rozwijać się, jakbyś szukał czegoś pokrewnego sprzedaży to daj mi znak: 6leszek@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkooo
Ok to wysyłam maila do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27latek_d
Ogólnie bardzo ciężko dostać taką fuchę/ Bo raz kasa dobra, dostajesz służbowy samochód, więc jeździsz po Polsce, regionie a nie siedzisz godzinami przed komputerem. Mój znajomy jest regionalnym przedstawicielem. Doświadczenie zyskał dzięki poprzedniej pracy, gdzie został również przedstawicielem. Ale dostał się po znajomości. Wiadomo kasa dobra, lepsza niż u informatyków ale po za domem prawie cały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27latek_d
Siedź w robocie której jesteś. Teraz na rynku ciężko z handlem. Jeśli nawet by Ci się udało złapać fuchę może być tak, że po trzech miechach Cię zwolnią i wtedy zostajesz z niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×