Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość comitam

meble sosnowe a kolor ścian

Polecane posty

Gość comitam

hej, potrzebuje rady. Przymierzam się do remontu pokoju mojej prawie 4 -letniej córeczki, która już niedługo będzie swój pokój dzieliła z nowonarodzoną siostrzyczką. Pokój jest od strony zachodniej o wymiarach ok 4/3m, z jednym oknem pośrodku krótszej ściany. Meble są sosnowe, nie będę kupowała na razie łóżka ponieważ szkoda mi pozbywać się dużej rogówki w kolorze bordo i nie mogę pozwolić sobie na nowe łóżeczko dla niej. Jaki kolor ścian będzie pasował do takich mebli? Mała chce różową chociaż jedną ścianę. Będzie pasowała? Jaki kolor pozostałych ścian? pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może różowy w dwóch odcieniach po dwie ściany na odcień? :) A może spodobają Ci się panele drewniane w tym kolorze? Barlinek ma serię paneli przeznaczonych specjalnie do pokoiku dziecka - posiadają one warstwę antybakteryjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma ma właśnie jasne sosnowe meble w pokoju i kawowe ściany. Bardzo ładnie wygląda takie zestawienie, z tego co pamiętam to korzystała z farb Fluggera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy jednej różowej ścianie ( np. pastelowej to bardzo modny odcień ) pozostałe pomaluj na jasny szary lub biały. No i pamiętaj o różowych dodatkach :) odnośnie pastelowych odcieni obejrzyj trendy na 2013 rok :) http://viewer.zmags.com/publication/38915366#/38915366/1 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JASNY WRZOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno już dawnooo ma pomalowane idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre preparaty do drewna ma Flugger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam połączenie różowego z wanilią, powinien być odpowiedni do pokoju dziewczynki i pasować do mebli. Ewentualnie różowy i szary. W tej palecie Śnieżki jest bardzo ładny łososiowy: http://www.sniezka.pl/pl/produkty/farby-wewnetrzne/gotowe-kolory/sniezka-barwy-natury.html (azalia łososiowa). Będą do niego pasowały wanilia, szarości, beże. Wrzuć pokój do kreatora wnętrz, dostępnego na stronie i przekonaj się, czy odpowiada Ci takie rozwiązanie. Powodzenia w remoncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×