Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ediveredi

szukam dziewczyny z dużym tyłkiem...

Polecane posty

Gość ediveredi

czy są tutaj takie??? Bardzo kręcą mnie dziewczyny z wydatną,szeroką dupcią,(tzn.nie chodzi mi o grubą laskę,ale normalną z dużą pupą) tylko na co dzień dość ciężko taką znaleźć,na portalach randkowych,te które mają takie tyłki,zwykle to ukrywają,myśląc,że to ich defekt,a jest wprost odwrotnie,to jest seksi... Mam 30-stkę na karku i nadal nic,więc jeśli jakaś odważna ma ochotę na przyjemną znajomość,zapraszam. ediveredi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaaa
bo Wy nas tak nakręciliście :P ile ja się przez Was zakrywałam az w koncu powiedziałam że mam Was w mojej wlasnie wiekszej pupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
Wiem,że faceci lubią szczupłe,supermodelki,ale przecież nie wszyscy jesteśmy tacy sami...Jedni lubią to,drudzy tamto,a ja właśnie lubię kobiety z fajnym,szerokim tyłeczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaaa
a większy tyłek to jaki? z czystej ciekawości pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oisjfdoiikjefkik
kucharka a ty masz jaką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaaa
dlatego wlasnie sie pytam; nie wiem jak sie kwalifikować wg. nowych standardów ;) czekam na info zanim podam swój rozmiar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
Według mnie większy to taki,który jak stoisz przed lustrem,to widzisz,że jest taki jak barki,czyli opisując rysunkowo )(...w tali szczuplej,w tyłku szeroko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
Ja mam w sumie wszystko duże- tyłek, biodra, cycki, poza brzuchem- akurat ten jest płaski ;) Nie przeszkadza mi to zupełnie i Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie siebie jako kościotrupa. Chyba nie czułabym się dobrze w takim wcieleniu, nigdy nie próbowałam i nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o gruba, ale normalna z duza pupa srata tata ble bnlei inne pierdu pierdu niestety natura tak nie dziala albo chcesdz miec tylek i masz cialo albo masz szkieletora jak chcesz miec szkieletora z duzym tylkiem to niestety sie musisz zabawic w dr frakensteina,( pogadaj z chlopakami z kostnicy) :P i mowie o duzym fajnym tylklu, a nie o histerii babskiej zeby nie bylo, bo zaraz sie okaze , ze ona wazy 40 kg a ma wielki zqad :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
Kobiety nazywają taką budowę "gruszka"...chyba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sie nie zgadzam , ale lustro pokazuje co innego. podrzucili the fake:P :D nie żebym, była chetna , ale chciałam pojajczyc :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
OW,wiadomo,że duży tyłek ciągnie za sobą parę kilogramów więcej...Według mnie 65-75 kg jest super,wtedy i dupcia i na fajne cycki można liczyć...Kościotrupy -to do szafy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaaa
mam cycki, biodra i pupe ale raczej wystającą niż szeroką. teraz zamiast maskowac się pokreślam ją zakładając ołowkowe spodnice i szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
kucharkaaaa,wrzuć jakieś foto poglądowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oisjfdoiikjefkik
i bardzo dobrze :) tak trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaaa
mojego tyłka? :D troche nie mam czasu. gotuje sobie obiad na jutro do pracy i zaraz musze sie klasc. moze innym razem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
nie samego tyłka,całej sylwetki...jeśli oczywiście to nie problem.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaaa
aha wasza teoria o duzych kg przy wiekszej pupie jest do obalenia: mam 170 cm wzrostu waze 58 kg. mam biust pełne B , w tali 67 cm w pupie 96 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
Tak, gruszką właśnie taką jestem, duże wcięcie w talii a tyłek (niestety? stety?) szeroki i wystający, największy kompleks to chyba nogi, a ogólnie na całokształt nawet nie narzekam :D Waga ciut mniejsza mogłaby być, oscyluje między 60-65 no ale coś za coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oisjfdoiikjefkik
nooo 96 jest ok tylko ,żeby kształt byłładny , ale skoro piszesz , że wystający to chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
bububu,z tego co czytam musisz świetnie wyglądać...nie sztuka mieć w dupci 100 a w tali 88cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oisjfdoiikjefkik
i wogóle to ogólnie chyba jest wiadome ,że większy tyłek jest fajniejszy , nie mylić z zaniedbanym bo to różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaaa
kształt ocenia mój facet wgyzając się w niego co noc ;) słodkich snów :) ja uciekam już.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
szukam,nadal szukam,więcej odwagi...dziewczyny,która chciała by się poznać bliżej pisz na maila ediveredi@wp.pl Księciem nie jestem,ale ogólnie nie najgorszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
Też stawiam na te kobiety co mają szerokie biodra i mają na czym siedzieć :) Podobno jest tak że : prawdziwa kobieta powinna jednym pierdnięciem worek mąki rozsypać to wtedy jest prawdziwą kobietą :) Nie mogę patrzeć na te zabiedzone kobiety z wystającymi żebrami i nogami jak szczudła ze szczeliną między nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VI P
chyba każdy lubi duźe tyłki. ale u nas wiekszośc to z przodu deksa z tylu deska. a najlepsza figura to jak z przodu znacznie odstaje biust a z tylu pupa a z przodu patrzac to klepsydra.. Mi sie zawsze podobal tylek Jenifer Lopez choc biust miala za maly zeby wygladac idealnie ale i sam tyleczek niezle podniecal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
podrzuciłem temat z myślą o sobie,a czytam wypowiedzi i widzę,że jest grupa zwolenników dużych tyłeczków, a wy dziewczyny czujecie się z tego powodu gorsze, zakompleksione... Trzeba korzystać ze swoich atutów,którymi obdarzyła was natura i nie ukrywać się po kontach...i oczywiście nie patrzcie na opinie "kolesi" gustujących w "wieszakach"...Jak oglądam w tv jakiś pokaz mody,patrzę na wynędzniałe,wychudzone modelki,czuję się zażenowany.. Tak jak któryś z przedmówców powiedział -szerokie biodra,to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaa
dzień dobry z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
Masz niezłe bioderka Kucharko słyszałem.Przepadam za takimi.Są kobiety co ich ta budowa osłabia,ale niektórzy faceci,jak ja przepadają za takową budową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaa
hej XL - moje biodra i pupa zapiszą się na stałe w historii Kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×