Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ediveredi

szukam dziewczyny z dużym tyłkiem...

Polecane posty

nie czuje sie z tytułu szerokich bioder zakompleksiona...skad taki idiotyczny wniosek?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
No to super.Jak masz takie piękne dlaczego nie.Mówię takie kształty to palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddechmax
ja też klepsydra, dość szerokie biodra, wypięte, wysoko uniesione pośladki i proporcjonalne ramiona, nie wąskie jak u dziecka, ukształtowane siłownią:D. Raz jak szłam przez miasto grupka chłopaków z deskami siedziała gdzieś na murku i za mną komentarz :"ekstra laska i jeszcze ta dupcia" a ja zamiast się ucieszyć to w kompleksy popadłam prawie:D. Teraz wracam do figury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddechmax
po dzieciakach do figury wracam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
Ja nie wiem kobiety co z wami się dzieje,zamiast cieszyć się z własnej figóry to lamentują.Ja mógł bym narzekać na wielkość p...a,a jednak nie mam go i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaa
palce? pupę proszę lizac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddechmax
byłam wtedy duuuuużo młodsza, i wśród koleżanek modne były przecinki, ale jak pojawiłam się na imprezie w mini mocno dopasowanej w talii i szpilkach nie było takiego, który by się nie obejrzał za mną:D:D:D a mój mąż po prostu szalał za mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddechmax
byłam wtedy duuuuużo młodsza, i wśród koleżanek modne były przecinki, ale jak pojawiłam się na imprezie w mini mocno dopasowanej w talii i szpilkach nie było takiego, który by się nie obejrzał za mną:D:D:D a mój mąż po prostu szalał za mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
Liżę już wszystko co się da,a to napięcie pozostaje.Oj z wami kobietkami o tych kształtach nie wyróbka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaa
zacytuje klasyka z wczoraj: oisjfdoiikjefkik "i bardzo dobrze tak trzymać" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
Coś Ci chyba Kucharka te opary zaszkodziły.Szyfrujesz co nieco,albo ja durny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaa
aktualnie brodzę w oparach ... absurdu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
Jeżeli musisz tak brodzić.Wolał byśmy powrócili do tematu.Kobieta supreancko wygląda jak wypina tyłek o tych większych rozmiarach.Kiedyś miałem koleżankę o tej budowie.Nosiła pas i pończochy.Spódnica była opięta i odbijały się przez nią żabki do pończoch.Do dzisiaj mam ten widok przed oczami.Pocierała nogę o nogę zakładając je i ten szelest nylonów :) miała pięknie mocno zbudowane nóżki w butach na wysokim obcasie.Czyż nie cudowne widoki dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taką
Jak ma Kardaszian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaa
oj nie, ja mam taka jak ma Jennifer Lopez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitamsobieonjakon
kardashian to monstrum,wieeeeelka dupa na krotkich nozkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjakajestemnoico
duza pupa,byle zgrabna jest ok i mi sie podoba. mnie Pan obdarzyl niskim wzrostem -158 cm,mala pupa-90 cm i duuuuzym biustem 100cm. przy moim wzroscie naprawde go widac. kiedys sie wstydzilam i to bardzo,wysluchiwalam komentarzy na ten temat. teraz jestem juz baaaardzo dorosla i mam to gdzies!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
Ci komentowali z zazdrości,że nie mają takiej kobiety.Zawsze biust większy powodował zadumę i nie raz coś w spodniach zadziałało.To instynkt działa.Nie wiem,ale dla mnie nawet niskie kobiety posiadają urok szczególnie gdy mają coś w sobie.Ty np. biust.Pozdrawiam Ciebie i się nie szczyp,tylko klatę do przodu i bądź dumna z tego,że masz ten właśnie argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze cyce
są ohydne,obwisłe i nieapetyczne.Mniejsze są jędrne i o wiele piękniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo sorki
ale karlica z wielkim cycem i dużym tyłkiem do mnie nie przemawia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjakajestemnoico
XL -dziekuje zamile slowa :-) a do reszty,odezwali sie znawcy,hehe. jak zwykle chamstwo sie przywleklo na kafe ,lekcje w gimnazjum juz sie skonczyly???do odrabiania prac domowych sie wezcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
Wiesz są tu ludzie młodzi co jeszcze życia nie znają.Mi się podoba biust większych rozmiarów i nic na to nie poradzę.Miła też jesteś i masz te skarby to tym bardziej zaczynam Cię lubić :) Ja mam 182 wzrostu i 84 kg. jak już swoje podałaś dane :) a lat ? trochę,ale żyję zdrowo i prawie całe życie coś robię w sporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjakajestemnoico
napisalam,ze jestem baaardzo dorosla,mam 22 letnia corke. jak mowie ze mam takie dorosle dziecko to nikt nie chce wierzyc,to zawsze jest mile. ja bardzo lubie chodzic,tam gdzie sie da chodze na pieszo i uwielbiam jazde na rolkach,juz sie nie moge wiosny doczekac zeby znow zaczac jezdzic. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemjakajestemnoico -> daj numer do córki bo pewnie odziedziczyła geny po mamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko nadzieję, że razem z dużymi tyłkami akceptujecie też zwiększone skłonności do celulitu. Bo to niestety silnie ze sobą koreluje. Ciekawa jestem ilu facetów w ogóle dostrzega takie defekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
jestem .... masz zdrowe podejście do życia.Twój facet ma z Tobą raj.Na pewno nie może się nacieszyć Twoim biustem.Masz jeszcze pokarm.Podoba mi się jak z nich można coś jeszcze wyssać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjakajestemnoico
nie dam ,bo ma chlopaka,hehe. ale uwierz mi jest sliczna. wyzsza ode nie ok.170 cm,dlugie ciemne wlosy,sliczne oczy. obdarzona przez nature troche slabiej ode mnie(na szczescie),ale wystrczajaco.szczupla ,zgrabne nogi. udala mi sie bardzo i to nie zaslepienie matki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjtreed
njj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
Chciał bym chociaż na chwilę się takimi cycuszkami pobawić,ale ...:) No już sobie to mogę wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×