Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ediveredi

szukam dziewczyny z dużym tyłkiem...

Polecane posty

Gość ediveredi
owszem,lubię duże tyłki,a biuścik,hm...jak jest spory,to też fajnie,ale to nie reguła,prawda??? czasami wydatna szeroka dupcia,a biustu nie za wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjihgfytfyugip
A ja jestem właśnie na etapie pozbywania się tyłka bo zawsze miałam kompleks na tym tle i wolę jak jest mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaaa
ediv.... ale powiedz jak poszukiwania? nie powiesz mi że w PL brak kobiet z pupą...bo w to nie uwierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale muszę zaraz zmykać bo jest u mnie koleżanka z pracy, plotkujemy, pijemy winko i takie tam :) Jak coś to napisz maila, jutro odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariba
no reguły nie ma - to prawda. Generalnie wydaje mi się, obserwując polskie dziewczyny, że mają tendencje do większej góry a węższego dołu, w pracy u siebie tez miałam dziewczyny z brzuchem, nie mowie ze wielki itd, ale widoczny, grubsze ramiona i jakis tam biust a nogi wrecz chude bo bardziej zaakcentowana góra. U mnie jest właśnie odwrotnie :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariba
no reguły nie ma - to prawda. Generalnie wydaje mi się, obserwując polskie dziewczyny, że mają tendencje do większej góry a węższego dołu, w pracy u siebie tez miałam dziewczyny z brzuchem, nie mowie ze wielki itd, ale widoczny, grubsze ramiona i jakis tam biust a nogi wrecz chude bo bardziej zaakcentowana góra. U mnie jest właśnie odwrotnie :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
kucharkaaa,sama widzisz jak poszukiwania...piszą dziewczyny (domniemywam,że z fajnymi dupciami),ale albo zajęta,albo niedostępna...ale jest tak jakieś skromne światełko w tunelu,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaaa
to ze zajete to rozumiem ale niedostępne? czemu? swiatełko mówisz. ciesze się ;) ja was bede poczytywać i odzywac sie co jakis czas bo ... gotuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
kariba,to co piszesz,to już zupełna masakra...najgorsze co może być to ramiona jak u cyborga,a dupcia i nogi jak u dziecka...łeeee...wolę sam się zaspokajać,hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariba
to tylko moje obserwacje, inni mogą widzieć co innego :-D dla Ciebie pewnie dziewczyny są za ''wąskie'' ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ty nie może być aż tak źle, że musisz sam to robić, nie masz tam jakieś w pobliżu, pisałeś mi coś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
"za wąskie"...wiesz,to chyba nie jest coś nadzwyczajnego,że lubię określony typ kobiet bardziej,niż inne... Moim zdaniem,to "dar",że nie wszystkim podoba się jedno,w przeciwnym razie,jedni by mieli za dużo,a inni wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
zola,to było na temat kobiet typu "facet",takie omijam z daleka...w barach szeroka,w dupie wąska,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaaa
całe szczęście ze nie wszystkie kobiety sa takie same; to tak jakby bruneci mieli zniknąć z powierzchni ziemi - zapłakałabym się na śmierc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjakajestemnoico
szkoda tylko,ze nie bardzo mamy wplyw na swoja budowe. bo jesli wszystko,ramiona,talie ,biodra mam w roz,36 a sam biust 42 ?to co mam zrobic?aha mam 158 cm,wiec albo zmniejszyc piersi - a operacja jest niebezpieczna,poza tym dlaczego mam sie pozbywac mojego naprawde ladnego biustu?albo powiekszyc tylek?z tym wzrostem to bym z proporcjonalnym siedzeniem do mojego biustu wygladala jak to monstrum kim kardashian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariba
hehe, nie nie, spoko. masz prawo woleć takie a nie inne dziewczyny. Ja swoj typ tez mam :-) lubię szczupłych facetów z bardzo płaskim brzuchem i małym tyłeczkiem i chyba chudymi girami ;-) i nikomu nic do tego ;-) tym akcentem zegnam towarzystwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa spoko, bo już myślałam że nie ma kto Cię poratować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
może kiedyś poratujemy się na wzajem....hehe.. przejdź na pocztę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam, czekam jeszcze na odpowiedź i uciekam. Daj znać jak napiszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echzytka
Panowie, kręci Was Kim Kardashian ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediveredi
tyłeczek ma extra,tylko te sztuczne usta,trochę szpetne,jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echzytka
Nie za duży ten tyłeczek ma? Ja mam trochę mniejszy niż ona a już mi się wydaje potężny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuSJAjJKK
oglnie to można posumować kim : doopę ma fajną ale cóz z tego skoro to kretynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuSJAjJKK
zrozum,że najważniejszy jest kształt , czy jest zgrabny , potem czy proporcjonalny do reszty ciała, znaczy się , czy w talii wcięcie jest , i czy nie za mały a reeeeszta , nieważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onsam
Za dużo ma w dupie a za mało w głowie ot co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja sie wypowiem .
Mam duza pupe i duzy biust i niestety brzuch tez hue hue , waze ponad sto kilo .W Polsce spotykalam sie tylko z drwinami ze strony facetow , teraz mieszkam zagranica i wierzcie czy nie ,zaden Afrykanin nie przejdzie obok mnie obojetnie bez zagadania i poproszenia o spotkanie czy numer telefonu .Dodam ze sa to zawsze niezle ciacha , ale ja zawsze odmawiam bo mam w glowie zakodowane ze " jak ja sie moge im podobac , co oni we mnie widza " , a jednak cos widza bo sie nie moge opedzic juz od kilku lat i musze udawac ze nie znam jezyka i nie dlatego ze nie lubie murzynow ,tylko wlasnie przez kompleksy nabyte w Polsce (od dziecka ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żalmisiebiesamejjest
Ważę trochę mniej od Ciebie, ale ja niestety też przez kompleksy nabawiłam się takiego poczucia, że to niemożliwe bym mogła się komuś podobać, że jak to, ja? Staram się z tym walczyć ale czasem się jeszcze kompleksy odzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×