Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek co mógł się nie żenić

żona

Polecane posty

Gość Marek co mógł się nie żenić

Denerwuje mnie moja żona.Wczoraj byłem ze starymi kolegami na małym co nieco a po wszystkim zabrałem sobie dwuseteczke do domu i sączyłem w salonie po nocy,po kryjomu. A tu wpada zona afere robi. trudno poszedłem spać. O 15 wróci ten stu kilowy potwór i będzie jęczał że pijak. Troje dzieci odchowałem tylko jedna córka co ma 15 lat się ostała w gnieździe,dom kupiłem.25 lat byłem policjantem od roku siedze na emeryturze i czy nie mozna mi poszaleć? Mam 47 lat a przez moją babe czuje się na 65.Co ona ze mnie zrobiła. Z przystojnego,wysokiego chłopaka zrobiła grzyba i domatora. A mogłem się nie żenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa słowa...
Jeśli dla ciebie idealem zycia na emeryturze jest sączenie drinka po nocy...nie masz wiekszych aspircji? co dla ciebie znaczy slowo poszalec? Odchowane dzieci, ustabilizowana sytuacja i jedyne marzenie to wypis z kolegai flaszeczkę? A może realizacja pasji? Może jakies dokształcanie...masz pretensje do zony a to wyłącznie twoja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romans z młodszą
tego Ci trzeba chłopie .Żona od razu schudnie i zmięknie ,po 2 miesiącach będzie jak w miesiąc poślubny . A jak nie romans to nie siedź w domu ,idź gdzieś np siłownia,basen tylko jak wrócisz to zrób tajemniczą minę i się uśmiechaj pod nosem ,Kobieta zacznie się zastanawiać co jest grane .I nie narzekaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanka&
tak zrób j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×