Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dacada145

Problemy z niesmiałością

Polecane posty

Gość dacada145

jak znależć dziewczynę będąc nieśmiałym w sumie to mam 21 studiuje i nigdy nie miałem dziewczyny czuje się samotny owszem ok. mam jakiś znajmych paru kolegów (przez nich specjalnie nikogo się nie pozna) , ale brakuje mi tego co powiedziałem wcześniej , w sumie to chodze czasem na jakieś imprezy ale to tylko się posmiac itp. nie moje klimaty zbyt nieśmiały jestem jak na takie coś owszem kiedyś troche się próbowało nawet dość sporo , ale skończyło się jak zawsze na totalnej klapie czyli dużo stresu a zero efektów , tak normalnie , w realu ciężko jest mi tak poznać , przez internet też troche próbowałem troche lepiej niż w realu , ale ciezko sie spotkać często sam nie wiem czemu niby nawet całkiem gadka łądnie idzie , ale w praktyce jak zawsze do bani może z dwarazy udało się spotkać ale to ledwo , ledwo, ale już troche lepiej niż w realu , w sumie troche próbowałem się zmienić , ale jakoś kiepsko mi to poszło nie dałem zbytnio rady ;/ ,co byście poradzili w tej sytuacji? (jakoś znależć by nie było to tak trudne i tak stresujące jak otychczas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×