Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marchewq3131

Czy leczenie kanałowe zębów boli?

Polecane posty

Gość marchewq3131

Czy leczenie kanałowe zębów boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lc;msqloc
no boli ale do przezycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siallaalaalalla1234
Leczenie kanałowe jest robione przy znieczuleniu ale zależy wszystko od tego jak głęboko jest korzeń zeba i jego nerwy. Ja jak miałam leczenie kanałowe i dodatkowo ropę pod tym zebem to nawet mi znieczulenie nie pomogło ale nie strasze. Każdy ząb jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablaabla
ja mialam kanolowe i rope w zebie, mialam znieczulenie. strasznie nie przyjemne uczucie jak ci wierci tam w korzeniach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_szklaneczka
poród gorszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siallaalaalalla1234
No tak wolała bym dwa żeby na raz leczyć kanalowo z ropa niż znów mieć bole porodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammama1
Zależy jaką metodą leczysz i gdzie :) Ja leczyłam zęby w mikroskopie, w klinice Dental-Design Jaworska. Leczenie trochę trwało, jednak bólu ani razu nie czułam. Nie wiem czy to zasługa lekarza czy sprzętu, ale mi pasuje :D Obsługa w klinice jest bardzo miła, ogólnie to już taki wyższy poziom- ładne wyposażone sale, wszystko działa tam jak w zegarku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite191
To zalezy ile tych zebów masz do leczenia .. LEczenie kanałowe jest przede wszystkim długie Za jednym razem, w czasie jednej wizyty ci tego zęba nie zrobi Mi sie wydaje ze lepiej dostać raz kopniaka w nabiał niż siedziec kilka godzin na fotelu dentystycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier serwisowy banna
Nie prawda. Odszukać tematu który pisałem. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5302586 Pisałem setki razy. TRUCIE TO METODA Z LAT 90. Endometr + rtg w przychodni. I masz a) bezboleśnie jedynie 2 dnia może boleć. b) na jednej wizycie c) nawet taniej!!! I tylko do takich przychodni chodzić. Trucie to znęcanie się nad człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatrucie zęba boli okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtkako
Mammama1 ma rację, ja też leczyłam się w klinice Dental-Design Jaworska w Pruszkowie i mnie nic nie bolało. Z tym, że ja miałam zabieg w gazie rozweselającym (boję się zastrzyków), więc dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balkkak
Skorzystałam z Waszych rad i tez udałam się do kliniki Dental-Design Jaworska, z tym, że w Warszawie, już jestem po leczeniu kanałowym i powiem Wam, że nie było źle ;) Naprawdę lekarze mają tam fachowe podejście do pacjenta. Jeżeli się zastanawiacie gdzie iść, to do Dental-Design możecie iść bez obaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdy nie miałem znieczulenia tylko na żywca zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a slyszeliscie o tym ze leczenie kanalowe powoduje raka, ?poszukajcie w googlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiska

Kanałówkę robiłam w Stomatologii dr Cichonia.I szczerze mówiąc bardzo mi ta klinika odpowiada – komfort leczenia, dokładnie i bezboleśnie. Bardzo ok i bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak boli? przeciez to się robi pod znieczuleniem...ja też chodziłam do tej kliniki i uważam że mają tam dobrych specjalistów. potrafią dobrze i dokładnie leczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×