Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konwalija

Gorset/Pas WYSZCZUPLAJĄCY brzuch macie sprawdzony??

Polecane posty

Gość konwalija

Schudłam nadwagę po ciąży ale został mi wystający brzuch, to było niestety nieuniknione jestem drobna a brzuch miałam ogromny i urodziła syna co miał 4kg , do tego cesarka i efektem jest brzydki wystający brzuch. Ćwiczę 4 miesiące trochę spadło mi oponki ale przód brzucha jest i już raczej zostanie. Polećcie jakiś dobry pas wyszczuplający! mam dość w większości ciuchów wystaje mi brzuch i to źle wygląda a jestem szczupła. Co myślicie o takim? http://allegro.pl/tummy-trimmer-gorset-pas-wy szczuplajacy-kolory-xl-i3054948136.html Sama nie wiem co kupić i żeby nie było widać pod ubraniem, te z haftkami kiedyś miałam ale był niewygodny a haftki było widać. Pomocy mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaaaaagaaaaaa
moze jak wkleisz poprawny link to doradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka100000000
też szukam, w LIDLU teraz będzie taki podobny jak w tym linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optima 84
Teraz to juz troche za pozno naa pas. Trzeba bylo uzywac od razu po porodzie. Ja mam ten sam roblem, jestem filigranowa, tez uroodzilam dziecko wazace 4200 i majace 61 cm i brzuch mi zostal, mimo ze od razu zaczelam nosic bielizne uciskowa. Mi niestety zosstal brzydki flak-nie wciagnieta skora a na to tylko plastyka brzucha. Ty sie ciesz, ze masz taka pileczke-lepsze to niz fald skory wiszacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka100000000
Sądzę że autorce chodzi tak jak mi o pas żeby ukryć wystający brzuszek a nie żeby się wciągnął od ściskania ;) coś taka sfrustrowana przez ten flaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten pas który pokazujesz
jest do niczego, sama go kupiłam i nic nie ukrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optima 84
Nie jestem sfrustrowana, nie boj sie :D Widocznie zle zrozumialam. Gorset tez mialam, by w sukience nic nie odstawalo, ale u mnie nie zdal egzaminu. Zmienialam garderobe na tak, ktora pozwala ukryc brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nasza
ja po porodzie też chciałam uzywać pasa, konsultowałam się z wieloma osobami i większość stwierdziła, że pasy nie są dobre, owszem szybko obkurczają skórę ale potem zostaje brzydki flak, dlatego ja systematycznie ćwiczę brzuszki i spokojnie czekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalija
Dzięki za odpowiedzi. Teraz sama nie wiem czy wydawać kasę na taki pas, wiem że nie daje gwarancji ukrycia wystającego brzucha ale nie moge patrzeć jak wylewa mi się ze spodni a jak siedzę to jest jeszcze gorzej :( ćwiczę już bardzo długo nie wiem na ile jeszcze starczy mi cierpliwości. Na plastykę brzucha mnie nie stać a nawet jak bym miała takie pieniądze to nie wiem czy bym się zdecydowała na ten ból i bliznę w zamian za płaski brzuch, do tego zdarzają się komplikacje itp Jakie ciuchy w takim razie nosicie? ja jestem szczupła nie jakaś wychodzona ;) z figury gruszka więc jak ubiorę jakąś luźną bluzkę to wyglądam jak w worku i z 5kg grubsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Nic nie zastąpi diety oraz ćwiczeń, warto mieć tego świadomość i nie oczekiwać cudów! Wiem jednak, że takie neoprenowe pasy ARmedical mogą wzmocnić działanie treningu, bo poprzez podniesienie temperatury ciała przyspieszają spalanie tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×