Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość molikili

mąż nie chce dziecka z grudnia??

Polecane posty

Gość molikili
mamy już 4 letnią córkę więc nie jest to dla mnie problem poczekać parę miesięcy

Gość a ja uwazam ze grudzień
jest super:) ta atmosfera mikołaja, swiąt, sylwestra, taki radosny, magiczny czas:) żaden miesiac nie ma w sobie tyle magii co grudzień! ja jestem z listopada i uważam, ze być z końca roku jest fanie- zawsze jestem najmłodsza :P a grudziń to naprawde fajny miesiąc. teraz zaczynam starania i fajnie gdyby wypadło na grudzień:)

Czytam tak i czytam i nie wierze, ze mozna sie w ogole nad takimi glupotami zastanawiac - miesiac jak kazdy inny. Wsrod znajomych mam tylu samych wybitnych ludzi z grudnia jak i proporcjonalnie z kazdego innego miesiaca. Dobrze, ze jednak wiekszosc ludzi tak nie mysli, bo zaraz nie byloby dzieci z listopada, aotem z pazdziernika i w 11 lat calkowicie by sie dziecirzestaly rodzic w miesiacach innych niz styczen. ;-) a najlepiej to juz w ogole w pierwszej deladzie stycznia niech sie rodza - jak w korei, powinien byc w ogole dekret wodza regulukacy sprawe urodzin.

Gość gość
Dnia 3.03.2013 o 10:15, Gość a ja uwazam ze grudzień napisał:

jest super:) ta atmosfera mikołaja, swiąt, sylwestra, taki radosny, magiczny czas:) żaden miesiac nie ma w sobie tyle magii co grudzień! ja jestem z listopada i uważam, ze być z końca roku jest fanie- zawsze jestem najmłodsza 😛 a grudziń to naprawde fajny miesiąc. teraz zaczynam starania i fajnie gdyby wypadło na grudzień:)

Dokładnie. Ja jestem z początku grudnia i to super miesiąc urodzin.  Strzelce mają super życie. Są optymistami, odważnymi osobami, zawsze dadzą radę. To jakieś przesądy i ...izmy się tu uskutecznia. Są większe problemy 😁 serio

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować