Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe ciekawe ciekawe

poród orgazmiczny

Polecane posty

Gość ciekawe ciekawe ciekawe

ktoś słyszał coś na ten temat? Wiem, zaraz rozkrzyczą się kafeteryjne mamy, ze poród to tylko ból. Nie przeczę, ale temat mnie zainteresował, bo skoro działają te same hormony co w czasie orgazmu to może jest to możliwe? Na artykuł o takich porodach i na film natrafiłam w sieci przez przypadek i zaczęłam myśleć. Może ten ból siedzi nam w głowie? Powoduje go strach? Głęboko zakorzenione mamy, że ma to boleć, nie ma innej opcji. Dodam, że zaczęłam bardziej o tym myśleć jak posklejałam pewne fakty. Czasem przed okresem miałam orgazm w czasie snu, jak się budziłam to czułam skurcze macicy i ból podbrzusza. Teraz jestem na dniach przed porodem i skurcze które łapią mnie w nocy śnią mi się tak samo. Jako orgazm. dopiero jak się budzę, czuję ból, ale dopiero po jakimś czasie. Może to świadomość płata nam takiego figla? Dlaczego podczas orgazmu, te same skurcze są odbierane jako przyjemność a w czasie porodu jako ból? Może jednak da się na tym zapanować? A może należałoby wprowadzić poród w hipnozie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×