Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lula 96

pytanie do kadrowca

Polecane posty

Gość lula 96

pracownik miał umowę na czas nieokreślony, ale w zwiazku z przejściem na emeryture musiał ja rozwiązać, ale chce dalej kontynuować prace, na jaką umowe powinien być zatrudniony i po jakim czasie żeby nie stracić emeryt.i pracować/ prosiłabym jeszcze o podstawę prawną. z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula 96
proszę niech mi ktoś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfgfhghhgj
niech ten chciwy i pazerny na kase pracownik da szanse komus mlodszemu bez pracy i zadnego dochodu, dzielcie sie ludzie a nie tak chciwie wszystko dla siebie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula 96
tylko niestety młodzi często nie chcą pracować za 1600, kiedys ludzie zaczynali od róznych prac nawet za mniejsze pieniądze, zdobywali wiedzę , doświadczenia i uprawnienia, dziś chćą wszystkiego za nic. Ktoś kto ma chęci i ambicje, i nie kreci nosem to ma pracę. ostatnio w mojej firmie pojawiła sie pani lat.ok 25 i miała problem z obsługą worda , oznajmiła również ze nie będzie kserować i parzyć kawy bo jest po studiach i jest stworzoną do wyższych celów. Ja jak zaczynałam to to nawet i zamiatac sie zdarzało, i kawe parzyć norma. Zeby dać komuśpoważne zadania trzeba mieć do niego zaufanie , o o to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgjhdfngj
niech ten chciwy i pazerny na kase pracownik da szanse komus mlodszemu bez pracy i zadnego dochodu, dzielcie sie ludzie a nie tak chciwie wszystko dla siebie brac wreszcie ktoś napisał prawdę. Pazerne stare biurwony płaszczą dupska a ludzie nie mają pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilka33
Ja bym chętnie tę kawę parzyła mimo że jestem po studiach, byle tylko mieć pracę. Myślę, że tu Pani raczej odpowiedzi na swoje pytanie nie otrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokos-anka
znalazłam ostatnio w necie fajną stronę o prawie pracy. jest tam sporo przystępnie opracowanych zagadnień. www.radapracownikow.pl może tam będzie to co cie interesuje. ja znalazłam tam informacje potrzebne mi w pracy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokooo rokko
powinien być chyba miesiac przerwy i potem może pracować na każdy rodzaj umowy, nawet o pracę, tylko nie może dochodu przekroczyć coś chyba 2500 brutto/m-c.Zadzwoń do zus-u. Potem zwiekszy mu sie podtsawa do emerutury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfgfhghhgj
setki ludzi by chcialo prace za 1600 (netto jak rozumiem?), zobacz sobie ogloszenia jakies o pracy jak ludzie sie biją o prace za 1000 zl ile CV wplywa, wiec nie pisz bzdur bo sie osmieszasz tylko. to ze na jakims forum przeczytalas jak jakis debil pisze ze do pracy za mniej niz 3 tys nie pojdzie (bo wyżej sra jak d... ma), to nie znaczy, ze kazdy tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo...
Radapracownikow.pl faktycznie jest super stroną. Tez ją niedawno odkryłam, na innym forum tez ktoś polecał i sprawdziłam ją sobie. Jest tam na prawdę masa przydatnych rzeczy związanych z prawem pracy. Przyznam, że już kilka artykułów otworzyło mi oczy na pewne kwestie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×