Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

UwazajNaMnieOn

szukam... to nie jest kolejne ogloszenia towarzyskie dla sexu

Polecane posty

szukam kobiety hmm rzecz jasna z okolic wroclawia łodzi poznania hmm moga byc te miejsca kobiety wiek 18-45 lat ;) kogos z kim moglbym sie dogadac kogos sympatycznego bez problemów typu chce sie zabic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ;)
wyskoczyłeś na głównej wchodzę i co widzę ? szukam nie dla seksu - nie anons na erotycznym :D zabawny jesteś :) to nie przytyk, w żadnym razie - uśmiechnęłam się dzięki Tobie w poniedziałkowy poranek ;) rozwiń bo - rozstrzał miejscowości duży - wiek kobiet - duży, ciekawi mnie o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ;)
dobre haha :D dzięki - poniedziałki są ciężkie - wszyscy nabuzowani jakby koniec weekendu był jakimś zaskoczeniem ;) a tu taki cukiereczek :classic_cool: jak się dowiesz o co chodzi Panie skomplikowany to daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre pytanie jestem jakis niezdecyowany chcialem kogos z kims mozna pogadac czuje ze kogos mi brakuje nie tylko do rozmowy kogos kto mnie zrozumie w tym pokreconym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrreefvl
hmm nie dla sexu ale z tego co widze raczej go nie wykluczasz bo to byloby nie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ;)
uuu ciężko brzmisz kolego nie mam czasu teraz googlować kim jesteś bo jestem w pracy, którą w dodatku uwielbiam :) ale jeśli chcesz się „po babsku wygadać to proszę bardzo, coś tam mogę tymczasem wtrącić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ;)
chyba się przedmówca zagalopował jaki seks ? nie było mowy o żadnym seksie ja seksie rozmawiam dopiero po dwudziestu postach 😤 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrreefvl
ja wiem kin on jest wpisalem troche w google eh nie wiem mysle ze kobiety powinny napewno pod wieloma wzgledami uwazac na takiego faceta to zalezy zreszta od kobiety czy ma na tyle sily ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrreefvl
mysle ze ten ktos szuka kobiety ktora bedzie robila mu dobrze nie tylko w sexie :) eh jakis strasznie wymajacy ten facet :0 wystraczy poczytac posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ero szukasz kobiety do rozmowy? Czemu nie napiszesz wprost, że chcesz sobie podymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaaa
androgen - juz tu jeden był co na ero szukał normalnej do zakochania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to Androgen wydymał
Natk@, Rowerkę, v34, Adę, Edditę, Foxy Lady, Bó, Niebiesko-Zieloną (niekoniecznie dokładnie w tej kolejności) Którąś pominęłam? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrreefvl
Androgen z twoich wypowiedzi i opini o tobie co czytalem wyglada na to ze nadajesz sie na pacjenta psychiatryka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
Kucharka co robisz na obiad :) Ero się stacza na normalne ludzkie tory,a szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrreefvl
skad wiesz ze wyruchal ? skad masz takie informacje :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaaa
"za to Androgen wydymał Natk@, Rowerkę, v34, Adę, Edditę, Foxy Lady, Bó, Niebiesko-Zieloną (niekoniecznie dokładnie w tej kolejności) Którąś pominęłam? " człowiek legenda mozna rzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfewufbvbkwej
tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ;)
ero schodzi na co ? kurcze to może zacznę czytać ? dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne... A teraz niech się przyzna ten, który dorabiał jako moje prześcieradło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaaa
hej XL - dziś będzie na początku ostrzej: krem z pieczonej papryki, ale za to podem sama słodycz:" żeberka w miodzie ;) co słychac? obawiasz się tej normalności? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnoldzie, ja też nikogo nie wydymałem z kafe jak dotąd. Ale też ani ja ani Ty nie wrzucaliśmy tu ogłoszenia, że szukamy kogoś do rozmowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucharkaaaa "za to Androgen wydymał Natk@, Rowerkę, v34, Adę, Edditę, Foxy Lady, Bó, Niebiesko-Zieloną (niekoniecznie dokładnie w tej kolejności) Którąś pominęłam? " człowiek legenda mozna rzec! xxxx no to teraz żałuję, że nie zaliczam się do tej grupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
Na to wygląda :) Coraz bardziej jestem porządny i zaczynam być grzeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharkaaaa
Amanda - co tam parter! stoczmy się na samo dno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
Kucharka,a u mnie też żeberka duszone,ale bez miodu :) Miodu to dodam na mojego małego dla osłody :) Nie jestem normalny,tylko szalony i mam pierdolca na punkcie sexu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×