Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rozczarowana21

zerwanie przez facebooka

Polecane posty

Gość rozczarowana21

Jestem ze swoim chłopakiem od 6 lat. Wiele razem przeszlismy. Ten związek kosztował nas wiele wyrzeczen jednak ja niczego nie załuje. Ja rzucilam dla niego studia prawnicze. Problem powstał gdy chlopak dostal staż w sadzie w zupelnie innym mieście. Mimo jego zapewnien ze wsytzko bedzie dobrze wszytko na prawde sie rozpadlo. Jego "praca" oddalona byla od mojego miejsca zamieszkania zaledwie o 1,5 g drogi pociagiem. Mimo to przez 3 miesiące nei odwiedził mnie, zapomnial o mnie. W listopadzie zostal zwolniony z pracy, nie orzedłuzono mu umowy, lecz on za wsyztko obiwniał mnie, powiedzial, ze to przeze mnie rzucił prace, że zrujnowałam mu zycie itp. Zamieszkaliśmy ze sobą i zdarzyło sie cos dziwnego. Pokłocilismy się, chodzilo o przestawienie mebli w pokoju i o powstaly w zwiaku z tum bałagan. Zaczął mnie wyzywac od idiotek, szmat, wiesniar itp nie wytrzymalam tgeo i uderzylam go w ramie. Po czym stwierdzil ze bedzie ze mna do czerwca do zrobienie mgr i rzuca mnie. Myslałam ze to głupi zart. Po kilku godzinach weszlam na facebooka a tam informacja ze zminil status na wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×