Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deretinka

czym myjecie lodówkę?

Polecane posty

Gość deretinka

płynem do naczyń? octem>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleczkiem do czyszczenia. takim jak wannę (cif)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deretinka
cif do wnętrza? tam sie jedzenie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to robię
Ja myję lodówkę ciepłą wodą z octem a na koniec przecieram ją spirytusem rektyfikowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezebe
ciepłą woda z płynem do naczyń i octem jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzenie trzymam na szklanych półeczkach, których logiczne, ze nie myję cifem bo by się porysowały. szklane półeczki myję w wannie gąbką z dodatkiem płynu do naczyń. cifem myję ścianki - później mokrą gąbką a następnie szmatką wycieram do czystości = do braku resztek cifa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płynem do naczyń, octem, a szklane półeczki płynem do szyb z alkoholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też ocet na pierwszy ogień, nie znoszę tego smrodu, ale jednak jest to bardzo doobra metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodówke myję
płynem do mycia lodówek, zapłaciłam 15 zł. Kupiłam w sklepie meblowym, jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myję ciepłą wodą z płynem
do naczyń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelicence
Zwolennikom i ekspertom tych metod chciałbym zadać z ciekawości kilka pytań dotyczących np. właściwości czyszczących octu. Jaki jest zalecany ocet o stężeniu 6 czy 10 procentowym? Spirytusowy czy winny? Który lepiej działa na plamy, a który usuwa osad wapienny? Jaki kupić drzewny, balsamiczny, ryżowy, a może jabłkowy? Jak ocet sprawdza się jako odkamieniacz do płytek ceramicznych. Czy po jego długotrwałym działaniu na fugi zaczną one kruszeć, powoli odpadać lub zmieniać odcień na jaśniejszy? Czy oprócz właściwości czyszczących ocet posiada właściwości wybielające? Czy w długotrwałym zetknięciu z tkaninami osłabi ich włókna a może spowoduje przebarwienia? Ocet jest substancją spożywczą, nieszkodliwą w bardzo małych ilościach dla zdrowia. Czy w przypadku długotrwałego kontaktu ze skórą i jego przenikaniu do organizmu działa on negatywnie na nasz układ kostny? Czy zwykłe lateksowe lub winylowe rękawiczki ochronią nas, czy przeniknie swobodnie przez nie jak niektóre kwasy? Polecam przeczytać zanik skorzystacie z tego typu porad : http://jak-wyczyscic.pl/2013/03/internetowe-poradniki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×