Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy tylko ja mam tak kiepsko?

Żona odmawia współżycia

Polecane posty

Gość czy tylko ja mam tak kiepsko?

Żona odmawia współżycia podczas okresu, jak dla jej komfortu zakładałbym na każde wejście do pochwy prezerwatywę, żeby nie odczuwała dyskomfortu brudzą penisa swoją krwią. Jest jedno ale - czasami zdarza się, że jak zaczynamy zespolenie to nie ma okresu a jak z niej wychodzę, to na penisie są ślady krwi, a wypływająca sperma z pochwy nosi delikatny pomarańczowo - czerwony zafarb. Wtedy jej to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres to nie tylko krwawienie :O to również inny poziom hormonów i czasami złe samopoczucie. Nie każda kobieta ma ochotę na seks w tym czasie. A to, że jakąś kobieta lubi, to wcale nie oznacza, że inna też powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tylko ja mam tak kiepsko?
Z mojej kapie około 6 dni, ale nie jakoś bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowianką, ty masz seks raz w miesiącu. W takim układzie to sprawa wygada zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego słowianko teraz nie napiszesz? czyżby w ciągu dnia seks był dla Ciebie tabu? :) jesteś typem kobiety, co to tylko w nocy, tylko w łóżku i obowiązkowo przy zgaszonym świetle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gora dol
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie to nie jest takie przyjemne jak wam się wydaję. Dosyć że jest dyskomfort fizyczny to i naddatek psychiczny przynajmniej u mnie. Nasza kondycja jest inna, każda kobieta inaczej przechodzi trudne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tylko ja mam tak kiepsko?
do niedawna pracowałem z taką jedną dziewczyną, co uwielbiała to robić w okres, zawsze pierwszego i drugiego dnia okresu szliśmy razem na basen, gdzie kochaliśmy się przed i po pływaniu. Po pierwszym stosunku bez podmycia od razu zakładała tampon, żeby nic nie wypłynęło, szliśmy pływać i po pływaniu znowu kochaliśmy się jak wariaci, jak już zrobiłem jej minetkę to wyciągała tampon a ja jak najszybciej wchodziłem w nią, żeby jak najmniej mojej spermy z niej wypłynęło i kochaliśmy się do końca. Jak już z niej wyszedłem to wtedy cała sperma z niej wypływała, a ja palcami rozchylałem jej wargi sromowe, żeby ją przy okazji pieścić i umyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowianka :D to forum, a nie czat. Cokolwiek tu napiszesz - trwa. To, co napiszesz teraz będzie widoczne i w nocy, to, co napiszesz w nocy będzie widoczne i rano. Skąd ta fałszywa pruderia u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudna piszesz, że to nie jest przyjemne i jednocześnie, że każda przechodzi inaczej, jedno drugiemu przeczy, kobiety, które stosują tabletki, zwykle nie "cierpią" podczas i te dni są takie same jak wszystkie inne...to nei jest zawsze merytorycznie doskonale przygotowana do temate hormonów wiec ja powiem tylko z własnego doświadczenia-miesiączka potęguje chęć uprawiania seksu i tyle :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tylko ja mam tak kiepsko?
a mnie podnieca sperma wypływająca z pochwy ufajdana krwią. To jest zajebiste. Szkoda że żona nie chce tego robić, nawet mogę się poświęcić i kopulować w gumie, ale ona też nie chce :-( fuck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tylko ja mam tak kiepsko?
jak do tej pory tylko jedna koleżanka zgodziła się na takie zabawy, druga pozwalała na seks ale tylko w gumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
Pisz słodka....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwek pospolity
Kiedyś widziałem program w TV ze Starowiczem, kiedy to doktor polecał sex i oczywiście orgazmy jako lekarstwo na bóle menstruacyjne. Poszukaj w YT może ktoś to zamieścił i może słowo lekarza ją przekona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, co można wtedy robić, i jakie można mieć specyficzne myślenie...ale to tylko dla stałych związków...zmykam, będę późnym popołudniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upe w pupe
hopsa sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tylko ja mam tak kiepsko?
Teraz mi się przypomniało, że dawno temu pracowałem z jedną panią (ja miałem 23, ona29 lat) która była skłonna zgodzić się na sex w okres, ale jak zrobię jej minetkę. Pomimo, że w jej pochwie tkwił tampon i byliśmy po kąpieli nie byłem w stanie się przełamać, żeby ją pieścić oralnie. Skończyło się na tym, że mogłem wyruchać ją w prezerwatywie i pojechałem do domu. Żona na szczęście nie miała okresu, więc mogłem ją spokojnie załadować swoim nasieniem, wylizać po wszystkim i udać się w objęcia morfeusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tylko ja mam tak kiepsko?
Najgorsze jest to, że tera znie mam żadnej koleżanki do seksu w okres, a mnie to kręci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa.. To było pisać od razu, że jesteś fetyszystą... :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tylko ja mam tak kiepsko?
A może spróbować z facetem który ma rozwolnienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tylko ja mam tak kiepsko?
nie jestem fetyszystą, nie lubię kochać się w gumie, bo to osłabia doznania. Seks w pierwsze dwa dni okresu, przy regularnych cyklach jest stosunkowo bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemacik mam
jak żona odmawia seksu to się rozwiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgfgfgfgfgrgfgfgfrgfgfrr
żona po to jest żoną z pochwą, żeby udostępniała ją mężowi na każde zawołanie swojego chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Marudzisz. 8 dni bez seksu nie wytrzymasz? A jakby ci powiedziała: raz na miesiąc wystarczy. W tym jużsiębzykałeś. Postaw się w sytuacji tych, którym żony odmawiają i w okresie i poza nim. A potrafiąodmawiaćprzez pół roku, rok, czase póttora. A są takie, co w całym życiu bzykną się jeden jedyny raz, by spłodzić potomka. Więc przestań chlipać i czekaj na otwarcie sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×