Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość testomen

testo szaleje

Polecane posty

Gość testomen

hej :) Miesiąc temu rozstałem się z dziewczyną. Zmieniłem tryb życia. Zacząłem 4 dni w tyg spędzać na siłce, raz w tygodniu 1,5h biegać za piłką, ograniczyłem alko, zacząłem o siebie dbać. Czuję się coraz lepiej. Po prostu czuję, że zacząłem żyć! Libido mam tak duże, że czasem myślę jak mały zboczeniec ;) Czuję, że tetosteron wręcz ze mnie kipi. Mam mnóstwo energii do działania, dużo pomysłów i niebawem zrobię coś wielkiego! Do tego idzie wiosna, a dzisiejsza panorama oświetlonej słońcem Warszawy wygląda z góry niesamowicie. Już nie mogę doczekać się wyjścia z pracy i przemierzania z uśmiechem ulic tego miasta. Życie jesteś wspaniałe! Gdyby jeszcze była obok mnie piękna, szczęśliwa i temperamentna kobieta byłbym w stanie latać! Miłego dnia wszystkim pozytywnym i prośba, abyście uśmiechali się do wszystkich :) Zmieńmy świat uśmiechem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te same objawy mam po zazyciu asparginu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie zakocham dzis albo
jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga , powiem ci testomen , ze ja tez mam chcice !!!!! a zaraz wpadnie do mnie jakis koles wymieniac wodomierz i tak sobie mysle , zeby go skomsumowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testomen
kobieta - przyjaciółka - partnerka. nie chcę kobiety na pełen etat, któa będzie mnie ograniczała i przytłaczała. Jakby to powiedzieć w przenośni - Chcę zbudować dom a nie kupić gotowy i się od razu wprowadzić. Do burdelu nie mam zamiaru już nigdy w życiu jechać, a jak wiadomo potrzeby fizjologiczne zaspokajać trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testomen
zawodowo radzę sobie świetnie :) pozdro Drejfus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testomen
@Arnold. Z facetami bardzo dobrze się dogaduję, ale fizycznie nie kręcą mnie w ogóle. 100% straight ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testomen kobieta - przyjaciółka - partnerka. nie chcę kobiety na pełen etat, któa będzie mnie ograniczała i przytłaczała. xxx widać takie wybierasz😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, dobrze, korporacyjna mrówa siedząca gdzieś w wysokościowcu, którego dziewucha kopnęła w zad, bo chlał jak świnia. wręcz rewelacyjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie zakocham dzis albo
albo dzis i jutro na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja już nie mogę oglądać ani Pana od prądu, ani od wody ani żadnego inkasenta 😭 bo teraz staja sobie na klatce z urządzeniem w ręku i "pikają" pod każdym mieszkaniem odczytując zdalnie :( wot technika :(;) chyba, że coś celowo zepsuje ;) to wejdą do środka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnold chyba nie ma czego żałowac?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testomen
@Dr Drejfus. Jak Ty wszystko dobrze wiesz ;) Prowadzę własną działalność, z kobiętą się rozstałem przez jej brak zaufania. Wg niej najlepiej byłoby gdybym każdą chwilę spędzał tylko z nią i chodził do sklepów gdzie sprzedają faceci i rozłączał się kiedy dzwoniąc zamówić szamę odbierze kobieta... tyle w temacie. Jeśli Ty nie masz lepszych zajęć to najlepiej zrób mój profil psychologiczny. Wtedy będzie wiadomo kim jestem :D pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v 34 no w sumie to nie ma czego ;) jak do tej pory jedyny przystojny facet doręczyciel, to był kurier UPS, niestety pracował krótko :( obok swojej nieziemskiej urody miał rozbrajający, męski głos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnold dreczyciele mają zawsze mało czasu 😴 sie człowiek nawet przyjrzec nie ma czasu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dużo czasu nie miał:( i też za często nie go nie działam, bo zostawiał przesyłki w recepcji :( ale jak się już zdarzyło;) że wszedł "na górę" ;) to było na co popatrzeć ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testomen---> wklej tu fote klaty:classic_cool: popatrzym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testomen
Nie jestem koksem-kebabowcem i nie nie widzę potrzeby się tutaj negliżować:P Gdybym już miał wybierać to jednak wstawił bym fotkę pępka i okolic. Brzuszek daje radę, a i pod nim jak to mówi Burneika "nie ma lipy" ;) Poza tym chyba najpierw powinien spodobać Ci się mój wzrok, uśmiech i ogólnie sylwetka, abyś dalej chciała poznawać moje ciało :) małe info jednak dam: 186cm, 77kg, 27l :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ślicznie :P a teraz poprosim fote pod opis :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×