Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marek ł

zdradziłem i nie jest to koniec...

Polecane posty

Gość marek ł

zdradziłem dziewczynę jesteśmy już długo razem. podczas seks pękła guma i nawet nie wiem kiedy to się stało. ona bierze tabelki. nie skończyłem w niej ale nie wiem jak długo robiłem to z uszkodzona prezerwatywa. ma mieć okres za 3 tygodnie. czy są duże szansę że to może byś wpadka? nie chodzi mi żebyście pisali jakim jestem skur... ale powiedzieli jakie są szansę że mogłem wpaść? jestem dalej ze swoją dziewczyna ale nie wiem jak mam się zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnij po tabletki
bo na moje to już jesteś prawie ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alimenty to tylko 5 stów, nie ma się czym przejmować. Pamiętaj, żeby ustalić w sądzie terminy w których będziesz zabierał dziecko. BTW, gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 2k
dzięki wielkie. m am nadzieję że się ni hu..ja nie znacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htfdytgkvbjk
Skoro bierze tabletki nie zaszla w ciaze swoja drogo nie moge sie powstrzymac ,zeby napisac,ze jestes skurwielem i czy to nie bylaby jakas kara dla Ciebie za zdradzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjajajaja
spytaj sie kochanki. Moze zna swoje dni plodne, albo niech sobie je wyliczy i porownajcie daty. Szkoda tej Twojej prawdziwej dziewczyny. Mogles z nia zerwac,a potem szukac przygod, a nie tak skok w bok. Biedna konitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
gdyby zerwal z dziewczyna to nie byloby zdrady :) pomyslcie czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
zdrady byly i beda po co te komentarze ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 2k
powiem wam tak i pewnie będzie zaraz że jak kocha to nie robi tak. ale naprawdę kocham ale ta druga jest taka pusta i łatwa że wystarczy mi 10 minut i jest moja. moja dziewczyna nie uprawia seksu ze mną prawie wcale. co bym jej nie robił to nawet na raczke nie mogę liczyć. tak pisze jak jest. i potwierdzam, tak, jestem skur...m ale taki już jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
po co sie tlumaczysz ? jesli jest latwa dziewczyna to trzeba sie z nia przespac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 2k
po to żebyś mógł to skomentować. pewnie masz żonę dzieci i żadna inna nawet na ciebie nie patrzy i tego nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
piszesz do mnie ? jestem kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
i bardzo dobrze rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula............
marek... dobrze robisz, skoro Twoja kobieta nie chce z Tobą uprawiać seksu to nie widzę w tym nic złego... w ciążę nie zaszła, nie ma takiej możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 2k
dzięki annula. nie chce jakim być ale tak jestem facetem i tak robię wiem że źle ale to jest chwilą złości szybka decyzja i po wszystkim. jesteś kobieta więc tego tym bardziej nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
ciagle nie wiem do kogo piszesz? jesli do mnie, to czego nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula............
rozumiem, bo sama zdradzałam, nie miałam w domu tego czego potrzebowałam więc szukałam gdzieś indziej, też to były szybkie spontaniczne decyzje, zdrada to nic złego - trzeba tylko dbać o to żeby nic się nie wydała ... a wyrzuty sumienia nawet jeśli są to z czasem słabną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 2k
dodam tylko że to jest 5 lat seks od święta i pytaniem co minutę "czy już? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 2k
mam wyrzuty i to duże. boję się wpadki bo nie chciał bym żyć z ta dziewczyna a z ta co jestem to jak najbardziej ale seks to to litość z jej strony a robię co mogę. pryszcze na języku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula............
powiem Ci jak było u mnie... z mężem sypiałam raz na dwa, czasem trzy miesiące, wtedy właśnie zdradziłam pierwszy raz - było cudnie, bo seks z mało znanym facetem z którym nie żyje się na co dzień i na co dzień nie kłóci jest boski...miałam wielkie wyrzuty sumienia, ale przecież nie robiłam tego bez powodu...teraz po trzech latach w moim małżeństwie się zmieniło, nie zdradzam bo nie mam potrzeby, bzykam się z mężem prawie codziennie ale jeżeli kiedyś znów się wszystko popsuje to najprawdopodobniej postąpię tak jak kiedyś... jeżeli Twoja kochanka bierze tabletki a Ty używasz jeszcze prezerwatyw nie ma szans na wpadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceio gacioe
zalosny jestes, jak ci z dziewczyna niedobrze bo slaby jest seks to ja zostaw a nie rogi przyprawiasz nie zrobisz tego bo jestes tchorzem, albo dosadniej k u r w a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 2k
jeśli nie wpadną z nią to koniec z tym i jeżeli nic się nie zmieni to koniec i żyje na wolegó. dzięki anula za wsparcie rozumiem cię doskonale. buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceio gacioe
anula - kolejna o prostym umysle, byle sie wybzykac z obcymi facetami bo mezusiowi nie staje jej dobry seks sie NALEZY, to jej niezbywalne prawo, prawo swedzacej peezdy a moze razem sie wybzykajcie, baba z peezda zamiast mozgu i fagas z kootasem w czaszce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 2k
nie masz racji. moim zdaniem anula ma rację w 100%. seks to nie wszystko ale jest ważna sprawa w życiu i czasem warto coś w życiu zmienić. ale w moim nie wiem czy było warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceio gacioe
tak! seks jest wazny i warto czasem cos zmienic, ZMIENIC a nie latac na boki i usprawiedliwiac sie -a bo maz tamto,a zona juz nie taka i w ogole ja to musze i mam PRAWO do orgazmow z obcymi babami i facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 2k
powiedz kim jesteś ile masz lat a powiem ci wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceio gacioe
kobieta 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceio gacioe
czekam na horoskop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 2k
szczęścia pomyslosci dużo kasy i radości. pewnie stary cię nieźle młuci...:-) nie wiem co powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceio gacioe
jak to co? miales powiedziec wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×