Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Abi 23

Sałatki z makaronem prośba o przepisy.

Polecane posty

Gość Abi 23

Znacie jakieś smaczne,sprawdzone sałatki z makaronem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika postanowiła umrzec
letnia: sierpniowe pomidory, ogórki kiszone, cebula i makaron z chińskiej zupmi pokroić wymieszać na 20 minut przed spozyciem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
Hej!Ja robię, ale z makaronem tortelinni: kurczak, ogórek zielony, pomidor, ser żółty czasami dodaję zamiast świeżych warzyw jakieś w occie np.ogórek, paprykę do tego majonez i przyprawy, ja ją uwielbiam i mogłabym jeść codziennie, myślę, że z normalnym makaronem też będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feragliszys
sałata lodowa, swiezy ogorek, pomidor, brokuły, makaron, ananas, sos musztardowy, opcjonalnie ser feta, starty zolty ser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
moja ulubiona: makaron penne, albo świderki, do tego pokrojone pomidorki, papryka, czasem też szynka i świeży ogórek, to wszystko z jogurtem, lub jogurtem z majonezem, przyprawione wszystko solą i pieprzem. Uwielbiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makaron kokardki, wędlina, kukurydza, świeży ogórek, rzodkiewka, szczypiorek i przyprawa tzatziki rozrobiona w śmietanie i majonezie. Pyszna, świeża i syta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-makaron ok. 300 gram; -kukurydza puszka; -ananas puszka; -ogórek konserwowy - 5 sztuk; -wędlina ok. 30dkg (mielonka dobrej jakości lub szynka); -papryki - 1 czerwona i 1 żółta -majonez; -przyprawy: sól i chilli -- gotujemy, kroimy, mieszamy, do majonezu dodajemy trochę wody z ogórków konserwowych - i mieszamy z resztą składników, na początku wydaje się, że majonez jest za rzadki, ale w cągu 2-3 godzin makaron wciągnie nadmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam malo zdrowa ale zawsze
mozesz zastapic makaron zwykym :) zupka chinska lagodny kurczak zupka chinska ostry kurczak zalac na gesto do tego pomidor, ogorek swieze, kukurydza, papryka swieza majonez i voila :) przyprawy daje tylko te co z zupka sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abi 23
Dziękuję za wpisy i piszcie jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie jeszcze jakies przepisy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makaron, brokuly, ogorek, pomidor, kukurydza, salata lodowa lub kapusta pekinska, ananas, sos musztardowy, moze byc ale nie musi papryka, jajko, ser feta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wczoraj robiłam na kolację sałatkę z przepisu z gazetki z polo - przepyszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rurki wymieszane z czerwonym pesto,kurczak,oliwki,pekinka,pomidory koktailowe,słonecznik,sos winegret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zrobiłam pyszną sałatkę z makaronem składniki: makaron kokardki, rukola, sos czosnkowy, łosoś wędzony suempol, pomidory Godna polecenia!! zniknęła w mgnieniu oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GÓWN0L spamerko!!!!!!!!!WON! Przestań wciskać ludziom ten szajs, przecież to jest OBRZYDLIWE :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×