Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezzessnnsusu

2 latka wymiotuje po melku modyfikowanym

Polecane posty

Gość głupie baby
a z siostrą --musisz mieć nudne życie skoro tak bardzo interesuje cie jak inni wychowują swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka
Moja córka ma 2 latka i tez przed spaniem pije mm z butli. Z kubka mleka nie wypije . Wodę ,sok, herbatkę pije w kubeczku a mleczko musi być w butli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa dzieci co nie lubia mleka i juz nie chce to nie dawaj ale na wszelki wypadek zrób jej podstawowe badania dla uspokojenia dawaj jej zwykła kaszę manną na mleku krowim jak tego tez nie bedzie chiała to nie ma co na siłę zmuszać do picia mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z siostrą
"głupie baby", stosujesz klasyczny, przewidywalny tekst, jaki stosują ludzie bez żadnych argumentów. Atak ad personam :D Mnie nie interesuje jak inni "wychowują" swoje dzieci, ale nieustannie zadziwia lenistwo matek, które wielkiemu koniowi zatykają paszcze dydem a do łapy dają flachę ze smoczkiem, byle nie musieć bawić się w normalne kubeczki czy docieć dlaczego dziecko marudzi (wszak wystarczy zatkac dydem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szodagadac
przeciez autorka o smoku vel dydku nic nie pisala a tak pozatym w pozniejszym poscie pisala iż jej dziecko w ciagu dnia pije z kubka niekapka a nie z butli...apropo autorka pytala o calkiem cos innego a wy odbiegacie od tematu tylko kilka dziewczyn zrozumialo o co chodzi i na temat sie wypowiedzialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyterrefd
moje ma niecały rok i nigdy nie piło mleka modyfikowanego a teraz nie zamierzam uczyć. Dopóki nie przejdzie na krowie będę karmiła piersią. Płyny pije z kubka kapka. nnnnn Autorko a może dziecko ma robaki? Czasami jest taka reakcja na białka mleka jeśli są w organizmie pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzessnnsusu
O matko ale sie dyskusja rozwinela -w ramach sprostowania- dziecko pilo-pije mm bo lubi, smoczka miala do 4 miesiaca zycia i to sporadycznie a z butelki ze smoczkiem pila tylko mleko; w ciagu dnia pije z niekapka... tak jak KTOS wyzej zauwazyl wcale nie pytalam o zdanie czy ma pic dalej z butli i czy to dobre czy zle ani o to jakie mleko jest lepsze czy modyfikowane czy krowie(do tych zlosliwych-mozecie sobie zalozyc inny temat). Tym nielicznym co wypowiedzieli sie w temacie dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzessnnsusu
jyterrefd- dziekuje za Twoja sugestie, wezmę to pod uwagę.... czy takie badanie to tylko z kału czy można z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszzzzzz
jyterrefd, masz rację. Mój roczny syn też nie zna smaku mm, smoczka czy flachy. Taki jest mój wybór. Podawanie flachy dwuletniemu dziecku to uwstecznianie go, robienie z niego niemowlęcia. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyterrefd
proponuję nie badać tylko profilaktycznie odrobaczyć całą rodzinę, bo i tak cieżko wykryć jak nawet są robaki. Tylko zeby maluch był zdrowy przy odrobaczaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzessnnsusu
ale przeciez takie leki są na receptę i co mam powiedziec lekarzowi ze ot tak sobie chce odrobaczyc cala rodzine?! bez badan, biorac tylko pod uwagę to, ze corka zwymiotowala po mleku.... nie sadze aby bez badan przepisal nam specyfiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzessnnsusu
boszzzzzz- widzę, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ale skoro już się wtrąciłaś ze swoim wywodem -rozumiem, że jeśli byś od początku nie mogła karmić piersią- to już mleka modyfikowanego wogóle byś nie podała? zastanów się co napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyterrefd
powiedz, że dziecko wylizywało psią miske ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_mleczna
może mleko przestało jej pasować? kup inne np bebiko, nan czy gerbera i zobacz czy dalej wymiotuje. autorka nie pyta o zasadność podawania mm, tylko jak pomóc dziecku, ale zaraz matki polki się odzywają, że jest głupia i leniwa bo krowiego nie daje... ona jest mamą i ona wie co jest najlepsze dla jej dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............,,,,,,,,,,,,,,,,,
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hgg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiro
Rozmowa mnie rozwaliła. Też mam dziecko 16 miesięcy co pije mleko z flaszki i sam sięga po smoczek i z nim biega po domu oraz z nim zasypia. Matki które obrzucaja inne tekstami o leniwych kreacji i tym podobnymi tekstami są przykładem że jakiekolwiek wychowanie i picie nie wiadomo jakiego mleka nie uświadczymy je przed tym że są uwstecznione do końca życia. Każde dziecko jest inne i każde rozwija się inaczej w innych warunkach. A mondrale co myślą że robią wszystko najlepiej najczęściej są po prostu zadufanymi i źle wychowanków dziećmi. Żal mi takich. Mogą się potem zdziwić jak ich nie uwstecznione dzieci w późniejszym życiu będą ciągle do tyłu za tymi niby krzywdzonymi przez smoczek czy butelkę dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No okay, nawet jeśli modyfikowane jest rzekomo lepsze od krowiego dla dwuletniego dziecka, to litości! Nie z butelki ze smoczkiem, tylko z normalnego kubka! Leniwe krowy :/ Jeszcze dziecko pewnie zatkane cały dzień dydem po domu chodzi smutas.gif" a co powiesz na to KROWO,ze moja dwuletnia corka chetnie pije mleko z butelki a z kubka nie chce? inne napoje pije normalnie ze szklanki tylko mleko raz dziennie z butli i co od tego od razu powykrzywia jej zgryz? i wyobraz sobie KROWO,ze nie chodzi ze smoczkiem bo smoczka nie uzywa od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze kup inna puszke i sprobuj podac za kilka dni? I podaj tez mniejsza ilosc zeby zobaczyc reakcje corki. Swoja droga tu sie wyzywacie o karmienie z butli ale wiekszosc twierdzi ze mm najlepiej podawac do 3 lat. A w watku obok wyzywacie matku co same karmia dwulatka. Nikt wam nie dogodzi, zaglodzilybyscie te biedne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a z siostra "czy jak jej tam..troche kultury.mowisz tak bo Twoje dziecko pewnie smoczka nie akceptowalo albo wogole nie znalo smaku mleka..kazde dziecko jest inne a dzieci bez smoczka to mozna na palcach jednej reki policzyc wiec ogarnij sie kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×