Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Głupiutka, naiwna

Zakochać się w jednym z nich...

Polecane posty

Androgen---> niech zatem żyja i zbieraja kokosy ci faceci którzy potrafią sie tej kobiecej manipulacji oprzec rozpoznac i odpowiednio ochronic:classic_cool: Z takim się niebo zdobywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alejajazwami
Jak zwykle zresztą androgen dobrze prawi,polać mu wódki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vieviór jestes głównym podejrzanym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niech zatem żyja i zbieraja kokosy ci faceci którzy potrafią sie tej kobiecej manipulacji oprzec rozpoznac i odpowiednio ochronic" Czyli samce "beta". Te od logistyki. Podoba mi się ta myśl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"vieviór jestes głównym podejrzanym" Nie wiem czy zauważyłaś ale od początku staram się wytworzyć takie wrażenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam, ze nawiążesz do swojego małżeństwa i córki :classic_cool: co jest akurat dość chyba kiepskim przykładem, nei, oczywiście, że różne tego typu sytuacje oceniamy z perspektywy czasu i zwykle wszystko dobre co się dobrze kończy, tylko pomyśl ile cierpień kosztowało Cię to na tamtą chwilę? ja osobiście, szczerze żałuję pewnych swoich wyborów, trudno mi powiedzieć czy gdybym wybrała inaczej byłoby lepiej ale dziś wiem, że tak samo już bym nie postąpiła i nie chciała przez to raz jeszcze przechodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak mówiłem to nie słuchała!
vieviór, może to też Twoje pseudo co chłopczyku? Piszesz w takim stylu, że żałować nie powinna bo to piękne chwile były. Szybko będzie widać o kogo chodzi i kto z kafe zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie alfa:P taki zawsze dobja do finału :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego mam żałować? Dobrej zabawy? xxx mozna sie czasem dac skopać dla tych cennych chwil uniesienia...wiele kobiet nie załuje a potem wpada w podobny gnój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna sie czasem dac skopać dla tych cennych chwil uniesienia...wiele kobiet nie załuje a potem wpada w podobny gnój xxx w podobny to pół biedy, gorzej jak wpadną w gorszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mówiłem to nie słuchała! --> Jest w ciąży ? Straciła cnotę ? Nie ? No to o co właściwie chodzi ? :p Dark, 👄 skoro już o tym mowa, to może dałabyś się naciągnąć na jotpega cycków ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sie własnie konczy jakaś wiara w jednosc dusz, dwie połówki jabłka czy błysk miłosci przy drinku w barze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mnie nie kochasz ? To nie będzie jotpega ? :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upe w pupe
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz stad SM nie checemy
cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie tylko Dark. Planowałem również wykorzystać je w trakcie praktyk onanistycznych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiedziałam, że to nie Vieviór. Vieviórovi pewnie nawet uwodzić się nie chce. Woli ślizgać się na czyjejś sławie, przegraniec jeden i narcyz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nawet dark nie wiesz ile kobiecych serc tu złamał 😴 Faceci potrafią udawać słodkie, niewinne, romantyczne misiaczki:P a za nimi cały tabun uwiedzionych kafeterianek 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuszam cie
wystarczy? idz stad SM bez ciebie bylo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fał, otworzyłaś mi oczy:( Już się z tego nie wyplączesz vieviórze.:( Odchodzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark ale powiedz...rzucasz go?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przegraniec jeden i narcyz" To żaden sekret. To samo nasuwająca się odpowiedź na pytanie "co ja właściwie sobą reprezentuję" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd. Doprowadzę do tego, że sam się rzuci z rozpaczy pod pociąg kolei mazowieckich. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×