Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pablos varsoviensis 41

czy zadbany 40-latek ma jeszcze szansę na milosc?

Polecane posty

Gość pablos varsoviensis 41

jestem zwyczajnym facetem jestem szczupły, wysportowany, umiem się ubrac i zakochac mam duzo zainteresowan, dobrze zarabiam ale milosci brak czy w tym wieku jest jeszcze szansa na milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna sponsorowana
jasne, ale musisz być Christianem Greyem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na prawdę
zawsze jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama piotrusia i pawełka
nie masz szans w tym wieku lata juz nie te niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzencja
moim zdaniem to mezczyzna zaczyna sie od 40stki. wczesniej jest nastolatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45645
Oczywiście że ma. Ja w eieku 19 lat spotykałam się z 40-latkiem, więc masz szansę na młodą siksę (jeśli lubisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos varsoviensis 41
nie mam nic przeciwko mlodym siksom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agii...
Pewnie, że ma sama mogłabym być z 40-sto latkiem, a mam 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latek singiel, to cos
z nim nie tak, ae zawsze mozesz szukac wsrod 40 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale*
jak znam życie to potrafisz się równie szybko odkochać i zniszczyć po drodze każdą jak tylko się da- kłamiąc przy tym jak to znowu kolejnej kobiecie chodziło tylko o kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale*
niestety ale bez powodu i twojej winy nie jestes w tym wieku sam. Pora tylko spojrzeć prawdzie w oczka. W przeciwnym razie będziesz popełniał te same błędy w niekończonośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos varsoviensis 41
jestem singlem, bo moja żona zginęła w katastrofie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale*
szczerze przepraszam. Jak się pewnie domyślasz Tobie oberwało się za kogos innego- oczywiscie niesłusznie. Przepraszam jeszcze raz, mocno współczuję i życzę spełnionej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos varsoviensis 41
nic ze mną nie jest nie tak nie na miejscu są twoje uwagi, przeciez mnie nie znasz łatwo osądzasz, a przeciez życie jest pełne niespodzianek, takze przykrych, o ktorych także się mozesz wkrótce przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale*
właśnie gdyby nie te przykre niespodzianki które mnie od dwóch miesięcy spotykają bezustannie nie byłabym przed chwilką taka okropna. Rzadko kiedy krytykuję, rzadko kiedy oceniam innych- tym bardziej jest mi głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,lkkko
oczywiscie z emasz szanse na milosc i zwiazek.Na to nigdy nie jest za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak żyć żeby było fajnie?
hehe ale tu ludzie złośliwi poprarańcy, ktorym cos sie w zyciu nie udało i odgrywający sie na innych typowi polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz mieć nadzieję ale co masz 158 cm wzrostu czy nie ma Pań spełniających twoje oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne że masz szane
masz sznsę na wszystko :) sama jestem kilka lat młodsza od Ciebie i też uważam że mam szansę na co chcę, tak samo TY Nie słuchaj rad głuptasów którzy mówią Ci że masz szansę tylko do 25 roku życia bo teraz tylko plebs tak myśli , że do 24 roku życia powinno się ożenić / wyjśc za mąż Jesteś w świetnym wieku i masz wielkie szanse na kogo chcesz .... powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhollalalalalal............
ja uwielbiam takich starszych panow :))) oczywscie ze masz szanse na milosc :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość równe szanse
masz takie szanse na miłość jak każdy, czyli prawie żadne szanse, bo miłość bywa rzadkim towarem spotkać kogoś kto prawdziwie jest zdolny do miłości., to prawie niemożliwe, ale jednak niektórym się zdarza, jednak zwykle nie doceniaja tego A potem sie dziwią że następne okazje okazuja się zaledwie miłościopodobne , ale szukaj, może znajdziesz gdzies perłę lśniącą, a nie tylko namietną gościnną (w kroku), chociaż samce pewnie wolą taką krokodajkę niż człowieka skąd możemy wiedzieć , co ty rozumiesz pod pojęciem "miłość".....może tylko samcze rypanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutyugigiho
Mysle, ze ma. Ja mam 25 lat, spotykam sie od niedawna z 37-latkiem. Mily facet, poki co swietnie sie dogadujemy, bardzo zabawny, szarmancki, mlody duchem;) Nie wiem czy cos z tego bedzie, czas pokaze. Takze mysle, ze Ty rowniez masz szanse, u faceta wiek nie ma takiego znaczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 6.03.2013 o 21:03, Gość yutyugigiho napisał:

Mysle, ze ma. Ja mam 25 lat, spotykam sie od niedawna z 37-latkiem. Mily facet, poki co swietnie sie dogadujemy, bardzo zabawny, szarmancki, mlody duchem;) Nie wiem czy cos z tego bedzie, czas pokaze. Takze mysle, ze Ty rowniez masz szanse, u faceta wiek nie ma takiego znaczenia;)

miłe słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jasne, ale musisz być Christianem Greyem 😉

co ty Siwy Krzysiek w 2013 jescze sie nie narodziłw umyśle autora a wtenczas miał swojego prosiaczka i okalpnietego kłapołuchego więc szczesliwy nie był bo miał zawsze za dużo 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×