Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mały szpieg 123

Wrzuciłam mężowi pendriva z podsłuchem jak jechał do teściów....

Polecane posty

Gość Mały szpieg 123

Odsłuchałam w domu, wszystko było słychac-z tego co rozmawiamy w domu to połowa sie nie zgadza, okazało się że mąż teściow nie umie dosadnie odpowiedzieć, odpysknąć jak tamten go klnie, tesciowie nie szanują swojego syna a on sie słowem nie odezwie! Miekka pizda normalnie!A w domu tyle razy mnie zapewniał że umie na swoim postawić że SIĘ STAWIA JAK COŚ MU NIE PASUJE. A tu? DUPA WOŁOWA:O aż mi za niego wstyd:O Na mnie za dużo nie gadali. Oczywiście tez było ale nie za dużo tym razem... Ale najlepsze było to że oni oboje przeklinali co trzecie słowo jak rozmawiali z mężem:O a jak ja przyjeżdzam to ani jednego słowa brzydkiego. Co za chamscy odrynarni ludzie.A teść co chwila charchał w kuchni i to łykał :O Pomysł wyszedł jak kupiłam takiego pendriva na studia, do nagrywania wykładów...i o dobrze wykorzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały szpieg 123
No i oczywiście chamsko obgadywali między sobą pół rodziny, naprawde obrzydliwe rzeczy wygadywali,np. nazywali kogoś bahorem albo bękartem, kogoś pizdą ciotke zwyzywali od kurew....Oczywiście to mówili jak maż wyszedł na podwórko robić coś tam z bracmi a pendrive został w kurtce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
żałosna jesteś skoro musisz podsłuchiwać swojego męża. i jeszcze go obsmarowujesz na publicznym forum :O normalnie wstyd że są takie "kobiety" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskaokockc
i nagralo sie ztakiej odleglosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdzfsadsa
a co to za pendrive z podsłuchem? chętnie bym te żzostawiła u teściów z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikafaustynka
heh, kiedys taki pomysl tez mi chodził po glowie, ale odpuścilam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały szpieg 123
Nie chciałam podsuchac męża tylko teściów.Mąż to przy okazji sie nagrał .On sie wcale nie obraził o tego pendriva. Odległość od wieszaka z kurtkami do kuchni to jakieś 4-5metrów.I kurtki nie wiszą na wprost-dlatego zdziwiłam się ze wszystko słychać-bardzo dobrze że to zrobiłam, czas porozmawiać z mężem -CO TO JEST ASERTYWNOŚĆ. I o tym że skoro są jego rodzicami to nie tylko on ma ich szanować ale oni jego też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikafaustynka
sa takie na allegro, bardzo dobra jakos odsłuchu, tez korzystalam z niego na wykladach, potem klienta na spotkaniu nagrałam...tak sie nie robi wiem, ale dowody byly mi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały szpieg 123
Na allegro kupiłam za 60zł. 4GB ma pamięci i może nagrywać przez 12h bez przerwy? Albo 24? Nie pamiętam. Nagrywał mi 4 godziny i wszystko ok.A żałośni to są tesciowie-sorry ale agencje detektywistyczne tez korzystają z podsłuchów. To też żałosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały szpieg 123
Pendriva wrzuciałam do kurtki, kurtka ma sporo kieszeni, do tekiej której wiem że mąz tam nic nie wsadza, a kurtka dość gruba-nie dało sie nic wyczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
pogadaj koniecznie. a potem jeszcze daj klapsa i postaw do kąta za karę :O co cię obchodzą jego rozmowy z rodzicami, nie cierpię takich wścibskich babsztyli... a ten twój mąż to jakiś ubezwłasnowolniony że musisz mu mówić co ma robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre dobre to bylo
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten twój mąż to jakiś ubezwłasnowolniony że musisz mu mówić co ma robić?>>> niestety ale 90 % polskich facetow to mamisynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julex

Tym co chca podsłuchiwać radziłąbym sie zastanowić czy nie są podsłuchiwani  bo warto tez w taki sprzet przy okazji się zaopatrzyć jak np https://www.spyshop.pl/wykrywacz-podsluchow-radiowych-i-lokalizatorow-gps-protect-1203-718.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julex

Tym co chca podsłuchiwać radziłąbym sie zastanowić czy nie są podsłuchiwani  bo warto tez w taki sprzet przy okazji się zaopatrzyć jak np https://www.spyshop.pl/wykrywacz-podsluchow-radiowych-i-lokalizatorow-gps-protect-1203-718.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×