Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość florencja80

pomocy..zaprzeczenie ojcostwa

Polecane posty

Gość florencja80

witam.mój były mąz po 6 latach stwierdził ze zaprzeczy ojcostwu(gdzie od poczatku wiedział ze jest ewentualnosc ze nie jest ojcem.wiem tez ze musi przez prokurature wniesc wniosek..moje pytanie mozna tak poprostu wniesc wniosek bo nie chce mu sie płacic alimentów bo podniosłamo 300zł..i odwet tego chce zaprzeczyc..czy dziecko jest tu jakos chronione..kocha go..maja kontakt..a teraz mam mu powiedziec ze tata go juz nie chce:(prosze o dp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampion15
Jego szanse są raczej marne. I ta twoja miłość do pieniędzy też przecież coś znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florencja80
miłosc..po 5 latach podniosłam alimenty ..wszystko jest drogie nie płaci mi kokosów..ale nie zaprzecze ze bez nich było by mi cięzej..wiem ze moze to wyglada tak ..ze chodzi mi o alimenty..ja nie moge pojąc dlaczego po tylu latach chce go skrzywdzic..odp.mi ze ma palny na przyszłosc i kasy nie chce płacic..to jest przykre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampion15
Przykre? A płacenie na nie swoje dziecko to jest przyjemne? Ale nie martw się - może od biologicznego wyrwiesz więcej. Pod warunkiem, że wiesz kto nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florencja80
dziękuje za wypowiedz..mam potrzebe wygadanie sie...nie umiem sobie z tym poradzic..mam tyle pytań..ale to prawne moze ktos zna sie ..miał podobnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florencja80
przykre..płacenie nie na swoje..??do miesiaca było jego..i nie miał z tym problemu..a nagle mu sie znudziło bycie tata..dzieki za porade..biologicznego ojca nie ma..i nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampion15
kolejna wiatropylna!! Nie chodź więcej bez majtek po polu jak buraki pylą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka.najka
Zawsze możesz się dogadać zróbcie badania prywatnie jak wyjdzie że jest ojcem to ok jak nie to przestanie płacić ale może dziecko kochać.Podobno kasa nie jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florencja80
zaprzeczenie ojcostwa wiąże sie utratą nazwiska oraz praw..wiec ma sie dziecko spotykac..? co ja mu powiem ze nie ma nagle nazwiska ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż matki może domagać się zaprzeczenia ojcostwa do 6 m-cy od dowiedzenia się o urodzeniu dziecka nie później jednak niż do śmierci dziecka lub osiągnięcia przez nie pełnoletniości więc trochę za późno, a na prokuratora bym nie liczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×