Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezpieczenstwo na 102

Czy w Londynie jest niebezpiecznie?

Polecane posty

Gość wredniucha10
Grays, Essex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka jedna
Napiszcie cos wiecej o swoich miejscowosciach bo planuje przeprowadzke poza Londyn i nie wiem czym sie kierowac. Mamy dziecko, oboje pracujemy w centrum wiec musialby byc dobry dojazd. Maz ma samochod ale do pracy jezdzi wczesnie rano wiec mnie pozostaje pociag albo metro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
nie da się pracować w centrum Londynu, a mieszkać poza Londynem - czas i koszty dojazdu cie wykończą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka jedna
Obecnie mieszkamy w Centrum I nie mozemy juz tu wytrzymac. Chcemy uciekac poza London.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wredniucha
Co ty wiesz, wiele osob pracuje w centrum Londynu i dojezdza z obrzezy. Prawie wszyscy w mojej firmie dojezdzaja, nikt nie mieszka z rodzina w City albo Canary Wharf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka jedna
No my wlasnie mieszkamy w city i chcemy sie wyprowadzac w ciagu najblizszych miesiecy. Myslimy nad tym dokad zeby nie bylo za daleko, oboje mamy prace w centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
"do wredniucha Co ty wiesz, wiele osob pracuje w centrum Londynu i dojezdza z obrzezy. Prawie wszyscy w mojej firmie dojezdzaja" napisz ile zarabia się w twojej FIRMIE i w jakich godzinach pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
"Myslimy nad tym dokad zeby nie bylo za daleko, oboje mamy prace w centrum." "daleko" i "niedaleko" to pojęcia względne - ile czasu chcesz tracić na dojazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parabongo
Właściwie to przerażające że mnóstwo naszych pojechało tam i mieszka w slumsach przy których warszawska Praga to czysta i bezpieczna kraina łagodnych ludzi... Starzy wojenni jeszcze emigranci opowiadali że kiedyś niebezpiecznie to było tylko w paru miejscach typu East End i podobne. A teraz patologia rozlewa się na dużą część miasta. Nic dziwnego jak pozwolili na napływ mętów z całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka jedna
Pol godzinki pociagiem w jedna strone byloby okay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
to dowiedz się jakie linie prowadzą od miejsca twojej pracy w różne strony, i popatrz jaki przystanek po pół godzinie jest najdalej - porównaj dzielnice, ceny mieszkań i wybieraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge polecic od Epingu az po Woodfrod. Chociaz w Woodford juz robi sie nie za fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy północny Londyn jest w miarę bezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polnocny jest ok, hampstead, muswell hill, finchley jest ok. okolice alexandra palace, crouch end itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikaku
Witam planuje weekend w Londynie i właśnie szukam noclegu ale czytając opinie już sama nie wiem w jakim rejonie będzie bezpiecznie przenocować. Cos doradzacie gaździe szukać hotelu, hostelu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×