Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasica79

Tłumacz na telefon - kupno auta

Polecane posty

Gość Kasica79

Mam zamiar kupić autko we Francji, natomiast właściciel, starszy człek ni hu hu po angielsku. Szukam dobrego rozwiązania z tłumaczeniem na francuski, nie będziemy brali ze sobą tłumacza- duże koszty. Wiem , że są tłumacze na telefon, ale czy to rozsądne rozwiązanie i czy może ktoś korzystał z tego typu usługi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica79
Może i nie, ale nie stać nas tez na zapłacenie komuś za wspólna podróż, szukam tłumacza na miejscu, ale życzą sobie takie pieniądze.... i nie wiem, czy będzie lojalnie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensus ok
Po pierwsze możesz znależć jakiegos Polaka we Francj ii sie z nim dogadać, poszukaj dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulek lulka
Wiesz, są różne portale z tłumaczeniami online i tłumaczeniami telefonicznymi, sprawdz tylko cenę i czy bedzie to sie kalkulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam kota, nie ALA
wujas tez miał ten problem, nie za bardzo chciał wciagać tłumacza, czy kogoś z rodziny w tłumaczenia i skorzystał z połaczenia z tłumaczem firmy brylant partner czy jakoś takl, sprawdz moze znajdziesz coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica79
Dziękuję za dobre rady, bardzo bardzo bardzo!:-) Pomysł z portalem jest w punkt, obaczę i pomyślę czy to , opłaca się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahah
Brillant Partner, korzystałam z tego w zakresie tłumaczenia maila i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia tereska
Korzystałam z ich usług tez w tłumaczeniu e-mail, szybko i dobrze- masz rozwiązanie swojego problemu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica79
do ahahahah ile zpałaciłas za tłumaczenie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frau iza
Opowieść z innej beczki. Moja koleżanka jechała w do mnie przez pół Polski ( do Berlina) ledwie przekroczyła granicę, zatrzymała ją Policja. Przekroczyła prędkość i jeszcze dopuściła się jakiegoś wykroczenia, a w cholerę nie zna niemieckiego, policjant ledwie dukał po angielsku. Do mnie dodzwonić się nie mogła, złośliwość rzeczy martwych- padła mi bateria. A dzień wcześniej wlazła własnie na ten portal brillant partner i na wszelki wypadek, założyła konto. I jak tu nie wierzyć w błysk przeznaczenia- gadka z tłumaczem rozbroiła policjanta, niewiele ją to kosztowało , a co najważniejsze uniknęła mandatu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka_Ulka
Również skorzystałam z oferty tłumaczenia Brillant Partnetr- polecam z czystym sumieniem- szybko, fachowo i co ważne, za niewygórowane pieniądze. Sprawdź ofertę, może Ci się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam urodziny:-)
proszę o informacje, czy jest konieczność rejestrowania się na tym portalu? Potrzebuję szybko tłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina W-wa
Tłumaczyłam u nich "cefałkę" cV i LM wycene była za darmo, dodatkowo dostałam rabat na tłumaczenie- ja polecam, szybko , niedrogo i solidnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaryba
iluż szczęśliwych użytkowników Portalu Tłumaczeń Briliant Partners zebrało się tutaj. Muszę szybko założyć tam konto abym i ja mógł skorzystać. Na koniec powiedzcie jeszcze jak wspaniałe niespodzianki Portal Tłumaczeń Briliant Partners przygotował dla nowych klientów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina W-wa
A to faktycznie zbieg okoliczności:-) O tłumaczeniach tyle wypowiedzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkowe stroje
Czy ta firma ma też w ofercie tłumaczenia przysięgłe, bo na stronie się nie doczytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hał du ju du
Tumaczeń mamy wiele, firm, translatorów itp.....zanim skorzystasz dobrze sprawdź firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliska liska
tyle ile forum i putan tyle opinii, ja tez o dziwo kskorzystałam z oferty tłumaczeń online, i i jestem zadowolona, poczytaj, sprawdź i czytaj opinie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PitagoraSS
powiem tak, przetłumaczono mi kiedyś w necie CV i masakra, było zrobione na odwal. Zapłaciłam kasę nie wiadomo za co, po latach tłumaczyłam w BP nie będę zachwalać zbednie, ale dobrze, szybko i niedrogo, mogę z czystym sumieniem polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam tlumaczenie
u pani bogusi dunskiej przez internet, i super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlumacz olka
polecam siebie, zapraszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Richardoo
Trzeba było się uczyć języków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka z Warzywniakia
Dzieki wskazówkom na forum, zapisałam sie bo tego portalu i otrzymałam tłumaczenie , a naprawdę nie miaąłm czasu ani chęci latać i szukać tłumacza, a tak, człowiek się uczy całe zycie....dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu w drogę....
ja tlumaczyłam na portalu... nie powiem jakim:-0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figa z makiemm
przy zakupie auta, potrzeba bedzie dluzszej rozmowy, musisz powaznie skalkulowac koszty, czy sie oplaca czy nie i negocjuj moze stawki, ale pomysl dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia kontra Małgosia
Potrzebuję tłumaczenia CV na niemiecki, ile by kosztowało w Barillant Partner, ktos tłumaczył i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeł czy reszka?
jesli chiałabym skorzystav z tłumacza w telefonie, to muszę się zrejestorwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria 33
No tak, bez rejestracji możesz, ale zobacz, że koszty są większe za połączenie, wieć korzystniej jest raczej zarejestrować się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeł czy reszka?
Faktycznie, dzięx:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×