Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość domek

budowa domu - kraków

Polecane posty

Gość domek

hejka:) Szukam firmy, która wybuduje mi i mężowi wymarzony domek w okolicach Krakowa... Materiał + robocizna. Możecie kogoś polecić? Proszę o sprawdzone firmy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
w jakiej technologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domek
Dom murowany z pustaków Porotherm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaaaaaaaa
polecam Ci firmę Heliodon z Krakowa. Budowali dom mojej siostrze i była bardzo zadowolona. zajęli się wszystkim łącznie z formalnościami bo miała jakieś problemy z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziaa123
DD PROJEKT, to świetna firma, która zajmuje się projektowaniem i późniejszym wykonywaniem projektu Bardzo byliśmy zadowoleni, tym bardziej, że wcale z nas dużo nie zdarli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomnij o instalacji elektrycznej - dobrze przemyslanej i poprowadzonej. Jesli chodzi o Krakow to moge polecic grupe fachowcow - http://krakow-elektryk24.pl/ - nie jedna instalacje poprawadzili, dajac nawet gwarancje na wykonana prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak daleko Krakowa, jest świetna firma, która specjalizujemy się w kompleksowej budowie ekologicznych domów jednorodzinnych, a także wykańczaniu wnętrz. Bardzo polecam, my posiadamy domek od nich, jest naprawdę różnica na lepsze! Polecam zapoznać się www.remodern.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić firmę DD Projekt z Wieliczki. Budowali dla mnie dom jednorodzinny w Kryspinowie i jestem bardzo zadowolona. Bałam się bardzo tego remontu, ale z nimi nie był taki straszny. Dopilnowali wszystkiego i sama budowa też przebiegła bezproblemowo. Nie zgłaszałam żadnych reklamacji i zażaleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.remodern.eu to niezastąpiona firma w przypadku budowy domu, pomorze wam zrobić go ekologicznie, a to naprawdę bardzo istotne! Przez fakt, ze mamy bardzo zanieczyszczone powietrze i ogólnie niemal wszystko warto by było sprawić sobie ten komfort i zamieszkać w takim domku. Polecam serdecznie, my już skończyliśmy budowę i jesteśmy zdecydowanie zachwyceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullia Mika
U mnie właśnie dom oddany do użytku (jeszcze tylko strych do zrobienia, ale to już myślę mąż sobie poradzi). Podobnie jak koleżanka, wykonawcą był DD Projekt. Mieliśmy blisko, wcześniej słyszałam i widziałam dobre wykończenia tejże firmy. U mnie się Panowie sprawdzili. Cała budowa przebiegła w dobrej atmosferze, wszystkie pierdółki zrobione z zaangażowaniem i dokładnością. Znajdziecie ich w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś poleci jakąs dobrą firmę budowlaną z KRk ? Planuje na wiosnę budowę domu i chce zrobić szybki rekonesans;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sprawdź sobie http://www.legprzem.com.pl/ :) Oni są z krakowa. Z tego co się orientuję to oni równiez dysponują bazą specjalistycznego sprzętu budowalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma DD projekt myślę spełni oczekiwania wszystkich zainteresowanych. Nie biorą nie wiadomo ile pieniędzy, robota wykonana poprawnie i mają już jakąś renomę na rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji trudno jest się budować. Ceny materiałow budowlanych oraz robocizny są wysokie. NIe wiadomo czy nie będą jeszcze bardziej rosły. Poza tym kredyty hipoteczne są drogie, coraz mniej osób decyduje się na wzięcie takiego kredytu. 

Polecam raczej zastanowić się nad kupieniem domu. Może nie w samym Krakowie, ale na przykłąd pod Krakowem, ceny nieruchomości mogą być podobne co cena wybudowania domu:

https://www.ap7.pl/pl/nieruchomosci/oferty/domy/sprzedaz/krakow/1

Można przejrzeć je sobie tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×