Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość careterofenix2

Fotelik samochodowy CARETERO ma ktoś??? Opinie o tej marce

Polecane posty

Gość careterofenix2

Czy ktos moze mi powiedziec co nieco na temat tej marki? Zastanawiam sie nad zakupem fotelika Caretero Fenix 2 (0-18kg), ale ta marka to dla mnie wielka niewiadoma. jednak cena mnie urzeka, gdyz nie dysponuje zbyt wielką kwotą na fotelik, ale tez nie chce kupowac pierwszego lepszego za 100zl w supermarkecie. Prosze o opinie drogie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość careterofenix2
bardzo ci dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomi mają ale nie ten dla noworodka tylko dla 12 m+ i na to samo narzekają. Że sztuczny materiał i dziecko się poci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam fotelik caratero. Kupiłam przez internet w sklepie babybaam.com Jestem bardzo zadowolona. Mam model scope w kolorze czarno szarym. Materiał wg mnie jest bardzo przyzwoity i łatwo się czyści, zdejmuje się do prania, jest wygodny, maluch śpi w nim bezproblemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy Caretero Diablo, sztuczny, chybotliwy i ogólnie jakoś... trzeszczy jak się dziecko w nim wierci, nie kupiłabym ponownie. Drugi fotelik mam Recaro, i to jest rewelacja. Mam też 2 poddupniki z firmy Caretero, model Leo i jakis inny, to ten LEO jest super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, że mieliśmy 2 łóżeczka z tej firmy, i fotelik do karmienia, i były bardzo fajne. najwyraźniej jednak w fotelikach się nei specjalizują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są foteliki z niższej półki. Proponuję podnieść taki fotelik a później dla porównania taki porządny, lepszej firmy. I sama zobaczysz różnicę. Poza tym fotel 0-18 to lipa, nie zapewni komfortu i bezpieczeństwa ani noworodkowi ani starszakowi. Najlepiej kupic 0-13 i potem 9-18 lub 9-25. Jeśli masz samochód z iso-fixem to zdecydowanie polecam kupić porządny fotelik 0-13 z bazą iso-fix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipa. Lepiej naprawdę zaoszczędzić na czymś innym, a fotelik kupić porządny. W końcu chodzi o bezpieczeństwo własnego dziecka. Polecam poczytać o fotelikach, internet nie gryzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu pisał, że lepiej kupić fotelik 0-13 i później 9-25. A co jeśli dziecko przekroczy te 13 kg a jeszcze nie siedzi? Foteliki 9-25 są DLA DZIECI SIEDZĄCYCH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo wlasnie ja mam ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak 13 kilogramowe dziecko może nie siedzieć. Ponad roczne dziecko nie siedzi? :) chyba że jest chore na nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyśl człowieku że może być np chore, niepełnosprawne i jego rozwój nie przebiega tak samo jak w przypadku zdrowego dziecka. Myślenie nie boli, na prawdę. Chwilę pomyśleć, a potem pisać tak błyskotliwe wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam fotel 9-25 kg i jest siedzisko regulowane. Normalnie mogę przechylic go tak, że dziecko śpi sobie wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyszczenie

Ktos moze wie jak zdjac pokrowiec fotelika caretero champion do prania?

Próbuje i mam klopot głownie z rozebraniem pasów.

Bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×