Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Duża Kobietka

bieganie a strata zbędnych kilogramów

Polecane posty

Gość Duża Kobietka

Witam wszystkich. Jak w temacie :) Czy podczas biegania można w miare szybko stracić zbędne kilogramy- bo w ostatnim roku przybyło mi ich aż 15 :( Mam zamiar zacząć od niedzieli. Wiem że na początku będzie ciężko bo moja kondycja jest zerowa, ale jestem bardzo zdeterminowana więc myśle że dam rade i z czasem będzie lepiej:) Jako początkująca proszę o jakieś rady itp. Aha i najważniejsze pytanie czy jeśli będę regularnie biegała to czy będę miała bardzo umięśnione nogi?- mam nadzieję że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem to na pewno.
Od biegania wyciągają się cycki a pośladki stają się masywne i potężne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja opinia jestfdsfs
Tak.. pobiegasz chwilę i od razu bedziesz miała nogi jak Pudzian :O :/ Nie! Bieganie super wysmukla, wyszczupla, nogi robią się bardzziej zwarte, nie takie sflaczala nic nie lata. Zresztą zobaczysz. Zaczynaj, zaczynaj. Nie ma nic lepszego niz bieganie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_87_5
mimo wszystko zaczełam.... narazie kilka dni ale jestem z siebie i tak na maksa dumna :D od dzisiaj dodatkowo zaczełam dzisiaj A6W i od jutra zaczynam jeść mniej kaloryczne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam pytam pdgdsgd
no i super:D Powodzenia:D Ale mam pytanie - biegasz po dworze:p ? Bo teraz śnieg spadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_87_5
tak po dworze- z tym że mieszkam w NL i jak narazie nie ma za dużo śnieg- co spadnie to od razu topnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×