Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

Gość Jastżąb
sokułTo się ciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokuł
Nie ,na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana szanowne towarzystwo, zanosi się że oprócz białego Bożego Narodzenia będzie i biała Wielkanoc :) ...oj porozpisywało się w nocy towarzystwo :) a ja nie spałem, ...po prostu byłem (a może nadal jestem) uzależniony od netu więc netu w domu nie tykam, rodziny z kasy i poświęcanego im czasu nie okradam :) 42 - niestety, jedynak jestem. Przy porodzie tak dałem mamie popalić że już nie zdecydowała się na drugie dziecko :) Co do zwracania uwagi na anatomię, również zwracam uwagę na dłonie pań, podobają mi się te szczupłe, z długimi smukłymi palcami, jakby stworzonymi do gry na pianinie :) ...zero tipsów, jedynie własne zadbane pazurki najlepiej we frenczu :) ...dalej ...szczupłe kostki u nóg, oczy, wyraźne, ciepłe zwieńczone długimi rzęsami :) no i byłbym hipokrytą gdybym nie wspomniał o biuście, chyba nie znam faceta którego by ten szczegół nie interesował :) i bynajmniej nie chodzi tyle o rozmiar co o jego kształt :) Jeśli o mnie chodzi to wiele razy słyszałem że mam ciepłe i oczy i głos i szczególnie głosem zaskakuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich również - często czytam sobie te Wasze rozmówki i chętnie przysiadłabym się, ale wiecznie brak czasu...zaraz zmykam do pracy...Właśnie przeczytałam o długich palcach, sama jestem pianistką i drogi przedmówco to nie jest tak, że każdy pianista ma je długie, niestety...ale potrafią się wydłużyć poprzez ćwiczenia.Twoje wymagania nie są jakieś wygórowane, myślę, że istnieje wiele takich kobiet...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak ...
Nie masz długich palców ? K...a widzę,że się nie pokazujesz tu za często :) Może teraz przeszłaś na koncerty na ...prywatnie :) Co z tym projektem ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj słowianko :) widywałem Cię to tu to tam ale z żadnego posta nie wynikało ze jesteś pianistką :) zawsze chciałem grać na pianinie, ale choć mam poczucie rytmu jakoś nuty to dla mnie czarna magia i coś tak abstrakcyjnego że nigdy do tematu poważnie nie podszedłem :) To co napisałem o swoich preferencjach to w zasadzie teoretyczne rozważania estetyczne bo praktycznie :) bo praktycznie to swój "model" już mam od prawie 30 lat ten sam, choć na pewno już nie taki sam :) ale nie ...przeczę właśnie dzięki tym szczegółom wiele lat temu zaprzątnęła moja uwagę :) Inna sprawa, że chyba jedynie dłonie tak na prawdę mówią prawdę o wieku kobiety, i żeby nie było, te dojrzałe są dla mnie równie kuszące co młode jeżeli są smukłe :) Nie wiem czy w tym gronie ktoś pamięta taka aktorkę ...Katrin Hepburn, piękna kobieta, pięknie się starzała, nie uciekała się do jakichś liftingów, nie uciekała od starości, jakoś ją oswajała i mimo że była pomarszczona do końca - dla mnie - była piękna kobietą :) ...z krajowych "gwiazd" podobnie radzi sobie z upływającym czasem Pani Tyszkiewicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ach, Matuzalem...dlaczego ci robiacy tu balagan o polnocy nie maja Twojego rozumu? Nie wiem czemu maja sluzyc takie prowokacje? I kto je czyni? I dlaczego opuszcza spotkania ze swoim psychiatra? :P szczuple palce to akurat mam ;) tipsem ich nigdy nie skalalam :D ale moje dlonie ostatnio coz zmarnialy. Czerwienia i wysuszeniem strasznym reaguja na mroz. Czy ktos zna dobry specyfik na to? Kremy wsiakaja jak piasek w pustynie. Wielu juz probowalam, ale skutek mizerny. Maske parafinowa tez zrobilam (ale sama, w domu, moze kosmetyk byl kiepski..?). Chcialabym zeby do wiosny odzyskaly...wigor te moje dlonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, mam przerwę...i 5 minut. Krem na dłonie?Wiesz co?Ja ostatnio od dermatologa dostałam receptę na "robiony"krem, bardzo skuteczny, konkretnie nawilżający. Mój przedmówco - to geny często o starzeniu decydują, nawet dłoni. Mam w rodzinie taką jedną, która jest przepiękną 50 - letnią kobietą,a jej dłonie wyglądają jakby 80 miała. Ja nie narzekam, jednak marzę o długich paznokciach, a to nie jest możliwe, niestety...Więcej czasu na rozmowę znajdę ok.14. Ktoś pytał o koncerty...tak, dziś wieczorem mamy i jutro, itd.,itd.,itd.Nie pozwolą one paznokciom urosnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) krem AA powinien byc dobry dla mnie, zwlaszcza ze wg opisu niweluje rowniez alergie, a...im jestem starsza, tym wiekszy mam z tym problem :( Neutrogeny kiedys probowalam, ale bardzo mnie zawiodla. A moze po prostu na mnie nie dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafilam nie tak dawno do dermatologa, ktory kazal mi...odpoczac :D powiedzial, ze moje problemy (mialam wysyp kropek jak przy ospie, temperature, swedzenie) maja zrodlo w psyche, choc one same sa somatyczne ;) fakt, dwa dni przelezalam z wysoka goraczka i...spalam prawie cala dobe. Kropki zeszly, a pozniej zaczelam sie luszczyc :D zrzucam skore jak waz, na wiosne bede mlodsza o pare lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze porannie 🖐️ Także zdarza się mi się zaglądać na ten temat i całkiem tu sympatycznie. Temat blisko z racji metryki :) czterdziestka dwojka ;) - skoro się jeszcze dziwisz atakom pomarańczy to znak, że musisz dość krótko być na Kafe - to niestety dość powszechnie występująca tu choroba. matuzalem0325 - ja byłbym byłbym hipokrytą gdybym nie wspomniał nie tylko o biuście ale i pupie :) - bioderkach itp każdy facet dość instynktownie na to patrzy. słodka słowianka - szczupłe palce nie tylko u pianistów :) gitarzyści także ćwicząc mają dość szczupłe i zręczne...przydają się takie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowe ataki malolatow...temu pewnie bym sie nie dziwila, cho wkurzalabym sie rowniez ;) ale ludzie w ...naszym(?) wieku ??? Tak zdaje sie Duch przedstawia..? Nieeeeee, to jakas zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha nie ma to jak wylinka :) może jeszcze jakiś pilling u kosmetyczki i już samopoczucie podskoczy o parę kresek. Co do tego lekarza to pewnie miał rację, jest wiele dysfunkcji psychosomatycznych o których pojęcia nie mamy, ale co się dziwić w końcu nie wiemy co nasz mózg wyprawia skoro posługujemy się jedynie 5% jego wydolności. Sam jestem bardzo ciekaw co wyrabia w tym czasie pozostałe 95% :)))) ...moje samopoczucie właśnie podskoczyło o trochę bo słonko wyjrzało za oknem :) no i jeszcze tylko parę godzin i weeeeeeekend :) a jutro kolejne urodziny :P ...o zgrozo nauczyłem się już nimi cieszyć mimo że to kolejny rok w plecy :) zorganizowałem stolik w fajnej knajpie w okolicy i spędzimy fajny mam nadzieje wieczór :) z najbliższą rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj 42 - nie ma się co denerwować i spinać :) jedyna metoda to absolutna zlewka takich głosów - nie reagować, nie odpowiadać na zaczepki - w końcu sami odejdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuzalem, ja z Poznania jestem, sama se skore zdzieram, co bede kase "wyrzucac" na kosmetyczki :D ;) nigdy z cera nie mialam problemow, choc skore mam sucha i zawsze sie balsamowalam po umyciu. Ale teraz...ech, widze ze trzeba zadzialac mocniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×