Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja Donnikova

postanowiłam resztę życia przeżyć w celibacie.

Polecane posty

"Ale nie lubię gulaszu w ogóle" x Taaaak?Poprzednio odniosłem inne wrażenie :P Ale dobrze,zostają nam jeszcze inne opcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ile mniej więcej spędzacie w kuchni przygotowując swoje ulubione, wykwintne danie? (jak ktoś lubi makaron z serem to się nie liczy!) Ale tak z ręką na sercu? począwszy od krojenia składników, po całe gotowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusik za slowko "zbilansowane";) Ja tez sie zdrowo staram odzywiac, bo chce zyc 90 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale nie widzę sensu w staniu przy garach kilka godzin" a cóż to takiego gotuje się w kilka godzin, przy czym trzeba stać i patrzeć, jak się gotuje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No to ile mniej więcej spędzacie w kuchni przygotowując swoje ulubione, wykwintne danie?" 8 ja nie mam ulubionego dania, ale chyba nie odżywiam się specjalnie wykwitnie :P 8 no ale powiedzmy, ze zajebista pieczeń to jakieś 1,5-2 pieczenia w piekarniku, w tym czasie może raz ją przewracam, a tak to robię sobie cokolwiek innego. można też ustawić automatyczne wyłączanie piekarnika i wyjść. 8 a marynowanie mięsa przed - zrobienie marynaty i natarcie mięsa to kilka minut, no max 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo zalezy od potrawy, ogolnie ciezko powiedziec, bo gotowanie to czesc mojego zycia przy ktorej sie relaksuje. Moge jednoczesnie gotowac, pisac na kafe, ogladac tv i planowac cos w myslach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Ja miałam na myśli dania typu rolady z farszem, gdzie jest w 3 i trochę roboty z krojeniem składników, potem zawijanie itd... Pieczeń to ja mogę do rondla wrzucić, spoko, ale babranie się w farszach czy nadzieniach to już nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolady wołowe są warte każdej mojej minuty :P zawsze mi złośliwie wypada nadzienie :D ale takie z kurczaka na przykład to dość szybko się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wy się babrajcie, tfu! to znaczy twórzcie, a ja pozostanę przy rzeźbieniu w drewnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja miałam na myśli dania typu rolady z farszem" x Hmmm... Rolada taka coś na kształt słynnego zestawu?To znaczy: rolada,kluski śląskie i kapusta modro? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Zresztą cały ten zestaw śląski jest strasznie czasochłonny, dobrych kilka godzin stania przy garach, a możnaby w tym czasie robić... hmm... tyle innych przyjemnych rzeczy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy znowu o jedzeniu? macie obsesje:D ja bardzo lubie ogladac zdjecia fajnych potraw i nigdy sie za ich robienie nie zabieram:P musze za to kogos zmusic do pogotowania ze mna, to moze bedzie mi razniej sama jakos nie przepadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"iks, chyba masz przechlapane" x Eeee tam,zaraz przechlapane ;) Myślisz,że ona kombinuje jak MNIE do garów zapędzić? :P Myślę,że jednak to ugotuje,w końcu się chwaliła że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba no nie powiem, nie powiem - zjadlabym cos u ciebie:) i mysle, ze ty u mnie tez;) lubisz kuchnie wloska? 80% mojej kuchni to wloskie dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postow nie widac
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:57 [zgłoś do usunięcia] Maciek B. Ja tez zjadlbym cos u Zaby. xxxx rozumiem, ze u mnie tylko sushi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasanka u Ciebie pomidorowa krem i sushi;) roznica miedzy wami polega na tym, ze Zaba to jest material na zone, a Ty na kochanke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×