Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociaki

pomóżcie !! problem z sikaniem u 2,5 latka!! niechce siusiać:(

Polecane posty

hej moj synek ma prawie 3 latka i od wczoraj popoludniu zauwazylam ze mało sika , położyłam go spac koło 20 o 22 ibudzil sie z placzem i kiedy zapytalam co go boli to pokazał na siusiaka co najgorsze zawsze pije przed snem dośc sporo wody , a wczoraj dałam mu jeszcze więcej i miał całkiem suchą pieluszke .. zawsze po takiej ilości miałby już mokrą , po pół godziny zrobił siku ale popłakiwał i wyrażnie go bolało , podejrzewam że ma infekcje i pewnie go piecze jak siusia i wstzrymuje a sika juz wtedy kiedy naprawde musi i dlatego tez boli go brzuszek .. dw nocy spał niespokojnie , ciągle sie wiercił i obcierał o łózko , a dziś wstaliśmy o 7 i do godz 13 wysikał sie tylko dwa razy a dawałam mu dużo picia , normalmnie po takiej ilosci sikał by co 15 min.. dzwoiniłam do przychodni ale niema lekarki do poniedziałku więc zrobie mu prywatnie badania moczu , pojade jutro z porannym moczem i wyniki bede miala jakos jutro wieczorem , ale w przychodni nie bedzie lekarek wiec niewiem gdzie z wynikiem podjechac , najwyzej podjade na pogotowie wieczorne tam zawsze jest jakis pediatra .. Miałyscie mamy taki przypadek? dzieki za porady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj mu urosept lub urinal i polowke nospy .To mu nie zaszkodzi i szybko pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie to duży chłopak i powinien sikac na nocnik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulutoja
dobrze, że dodałaś "na marginesie", bo to nie jest główny wątek w topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sika na nocnik ale w nocy ma jeszcze pieluszke ... przeciez nie pisalam ze w dzien ma pieluche tylko w nocy ze byla sucha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×